Jump to content

Konnichiwaaa~

Chishi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba^^ Ben Aleyna. Yazması çok uzun gelirse ve benim gibi üşengeçseniz Aley , Alex. Benim hakkımda bilmek istediklerinizi sitenin dergisine tıklayıp , 4. sayfaya gidip öğrenebilirsiniz. Buraya aran

aleyna ne güzel ismin varmş öyle neyse ben de ali osman hoşgeldin halkın arasına  <_< senin hakkında bir şeyler öğrenmek isterdim ama derggiyi açamayacak kadar üşengecim hadi iyi forumlar tekrar

Merhaba!  :D

Hoş geldin Ley, ben İsmail, bende forumda yeniyim. Konularında yardımcı olamayabilirim gibi gözüküyor, yeni olduğumdan anime bilgim az, tek izlediğim anime Naruto, Narutoya yoğunlaşıyorum, artık ne zaman biterse yeni animelerle o zaman tanışmayı planlıyorum. Çizimlerini ve mangalarını merak ettim. Radyoda ilgilimi çekti, ne tarz yayın yapıyorsun sadece şarkıya yönelik mi, yoksa izleyicilerle muhabbette ediyor musun?

Şimdilik bu kadar üşengeç olduğumdan daha uzun yazamadım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tavsiyemi dikkate aldığın için yeni tavsiye: Winter is coming

You know nothing Jon Snow...

hoş geldin ve senin kadar yalancı birisi gormedim okurken bile pöfff dedirttin alkışlıyorum :D   ONEPIECE & FAIRY TAIL  :ph34r:  B)

:D o kadar yalancı değilim o espiri hııh . Katılıyorum onlar galp ben :D

Hoş geldin Ley, ben İsmail, bende forumda yeniyim. Konularında yardımcı olamayabilirim gibi gözüküyor, yeni olduğumdan anime bilgim az, tek izlediğim anime Naruto, Narutoya yoğunlaşıyorum, artık ne zaman biterse yeni animelerle o zaman tanışmayı planlıyorum. Çizimlerini ve mangalarını merak ettim. Radyoda ilgilimi çekti, ne tarz yayın yapıyorsun sadece şarkıya yönelik mi, yoksa izleyicilerle muhabbette ediyor musun?

Şimdilik bu kadar üşengeç olduğumdan daha uzun yazamadım :D

Hoşbulduk İsmail , sende hoşgeldin. Sesle değil ama yazışarak tabi ki şu an kendi rpg sitemi açmakla uğraşıyorum oraya yeni bir radyo kurduk. Herhalde yazan olursa muhabbet ederim diye düşünüyorum. 4 büyüklere başlamanı öneriyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O mor gözlü varlık Chitanda :D

Tabi ilk spoilerde ki tahmin ettiğin gibi Sinon ve evet bencede müthiş bir varlık :)

Ben avatardan bahsediyodum :3 o mor gözlü varlığı biliyorum , o imzalara öldüm.

Ellooooooooo.

Elllooo *.* sinnooon

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben avatardan bahsediyodum :3 o mor gözlü varlığı biliyorum , o imzalara öldüm.

Elllooo *.* sinnooon

Yanlış görmüşüm kusura bakmayın :)

Avatardaki de Sinon yalnız o ilk avatarımdı biraz özensiz oldu.

Ayrıca imzamda kullanmak istediğiniz bir resim veya gif varsa kullanabilirisiniz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.