Jump to content

Konnichiwaaa~

Chishi

Önerilen İletiler

Hoşbulduk İsmail , sende hoşgeldin. Sesle değil ama yazışarak tabi ki şu an kendi rpg sitemi açmakla uğraşıyorum oraya yeni bir radyo kurduk. Herhalde yazan olursa muhabbet ederim diye düşünüyorum. 4 büyüklere başlamanı öneriyorum :D

Siteyi açarsan bana da link atarsın, beklemedeyim :)

Edit: Hoş buldum demeyi unutmuşum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba^^ Ben Aleyna. Yazması çok uzun gelirse ve benim gibi üşengeçseniz Aley , Alex. Benim hakkımda bilmek istediklerinizi sitenin dergisine tıklayıp , 4. sayfaya gidip öğrenebilirsiniz. Buraya aran

aleyna ne güzel ismin varmş öyle neyse ben de ali osman hoşgeldin halkın arasına  <_< senin hakkında bir şeyler öğrenmek isterdim ama derggiyi açamayacak kadar üşengecim hadi iyi forumlar tekrar

Merhaba!  :D

Yanlış görmüşüm kusura bakmayın :)

Avatardaki de Sinon yalnız o ilk avatarımdı biraz özensiz oldu.

Ayrıca imzamda kullanmak istediğiniz bir resim veya gif varsa kullanabilirisiniz :)

:D est. 

Teşekkür ederim :D

Hoşgeldin foruma :)

Hoşbulduk Foruma :)

Siteyi açarsan bana da link atarsın, beklemedeyim :)

Edit: Hoş buldum demeyi unutmuşum :)

Açtım şu an üye toplamadayım :)

:D

Hoş geldin.

Hoş buldum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ehehe hoşgeldin aleyna sefalar getirdin :hehe-onion-head-emoticon: herhalde artık dikizleyici demezsin :hehe-onion-head-emoticon: git dergiye yazı yaz (şeytani gülüş)  -şeytani gülüş aradım ama yok ya -,-  -

eheheh hoşbulduk ^^ biliyorum getirdim  :5:  bakarız  :bird-onion-head-emoticon:  yazdım ya. sen güzel o yeter :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.