Jump to content

Herkese merhaba^^

Evallark

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar. Ben Zehra. Kaydolalı biraz oldu ama ancak yazabildim. Anime izlemeye başlayalı bir sene olmamıştır, yeniyim yani. O an kafama ne eserse ve ne hissedersem ona göre izlerim. Kaliteli oldu mu

yoroshikuuu umarım ileride iyi bir okçu olursun :) Hoşgeldin keyifli zaman geçirmeni dilerim ^_^ 

Hoşgeldin, lovely complex'den risa koizumi severim bende :D harem seriler için bu taraftan > http://forum.turkanime.tv/topic/10877-harem-fc-anime-male-female/

Hoş geldin, ben İsmail, anime konusunda pek bir şey söyleyemiyorum , yeni başladım anime izlemeye. Sayısalla da sözelle de aram iyidir, sayısalla daha iyidir. Japonyayı ziyaret etmeyi bende istiyorum ama nasıl iletişim kurarım bilmiyorum. Dilini geliştirmek amaçlı çevrilmemiş manga ve animelerle uğraşman gayet güzel. Oyun oynamayı bende severim ama Dota 2 ve League of Legends türü oyunlara bir türlü alışamadım. Lord of The Ring güzel bir oyun film olarak da gayet başarılılar. Dizilerle ve kitaplarla pek aram yok. Ön yargılar her zaman iyi olmayabiliyor. Okçulukta başarılar dilerim, umarım iyi bir okçu olursun.

İyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burası bir sözlük vs olsaydı özet geç derdim ama kelime kelime atlayarakta olsa okudum. okumayı öyle sevmiyorum ki manga okurken bile ilk zamanlar zorlanmıştım. okuçuluk olayı ilginçmiş, ben 11 i bitirdim kasma 11 de hangi bolum olursa olsun kolay, umarım yazdığın hedeflerin bir çoguna ulaşırsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.