Jump to content

Herkese merhaba^^

Evallark

Önerilen İletiler

İkinci bir detay daha, Zehra kardeşimin adı :D

Hoşgeldin Zehra :) benim de kardeşimin adı zehra :D

Hoşbulduk. Oo iki Zehra kardeş var ha. Adımı çok görmem genelde :D

Selammmmmmmmmmmmm.

Selaam. ^^

Hoş geldin Zehra :D bu forumun üyelerinin ortak özellikleri üşengeç olmaları :D sen üşenmeyip kendini güzelce tanıtmışsın :) burada umarım kalıcı olursun :)

Hoşbulduuk. Bende üşengecim aslında ama iş sevdiğim şeylere gelince mesela yazmak gibi tutamadım kendimi. Biraz gösterişci oldu sanki. :/ Öyle olurum umarım.^^

Hoş geldin, ben İsmail, anime konusunda pek bir şey söyleyemiyorum , yeni başladım anime izlemeye. Sayısalla da sözelle de aram iyidir, sayısalla daha iyidir. Japonyayı ziyaret etmeyi bende istiyorum ama nasıl iletişim kurarım bilmiyorum. Dilini geliştirmek amaçlı çevrilmemiş manga ve animelerle uğraşman gayet güzel. Oyun oynamayı bende severim ama Dota 2 ve League of Legends türü oyunlara bir türlü alışamadım. Lord of The Ring güzel bir oyun film olarak da gayet başarılılar. Dizilerle ve kitaplarla pek aram yok. Ön yargılar her zaman iyi olmayabiliyor. Okçulukta başarılar dilerim, umarım iyi bir okçu olursun.

İyi forumlar.

Hoşbulduk İsmail. Bende yeniyim zaten yavaş yavaş olacak işte. Tüm derslerle arası iyi olan insanlara çok imrenirim gerçekten. Ben zaten öğrenmeden gitmem yada öğrenmek için 3 aylık eğitim oluyor üniversitede Erasmus gibi onun Asyalısı hangisi bilmiyorum ama gidilebiliyor umarım gidebilirim, gidebiliriz. İletişim sorun olmaz İngilizce bilirsen yeter bence. Onlardada bilen olacaktır çünkü. Evet benimde sevdiğim bir şeyleri yaparken ilerlediğimi düşünmek hoşuma gidiyor. MOBA oyunları diyorsun yani. Bende her zaman giremiyorum ama LoL sevmiyorum zaten sadece Dota 2. Ama ilk oyunu oynamadığımdan çok zorlanıyorum. MOBA türü herkesin sevdiği bir tür değil. Onun dışında Skyrim oynarım.  LOTR'in oyunları ayrı bir güzel, filmleri ayrı, kitapları ayrı güzel. Efsane işte. Dizilerle aramı bende şuan baya açtım animeler sebebiyle. Uzun zamandır izleyemiyorum. Kitaplara gelirsek onuda boşladım sanki. Kötü yaptım. Teşekkür ederim. Benimde temelim o.

Çok sağ ol. Sanada iyi forumlar. ^^

Foruma hoşgeldin :)< :)>

Hoşbulduk.^^

Hoş geldin Zehra umarım iyi vakit geçirirsin  :)< :)>

Hoşbulduk. Umarım ^^ :3

Hoş geldin.

Hoşbulduk.

Hoş geldin

Hoşbulduk.

burası bir sözlük vs olsaydı özet geç derdim ama kelime kelime atlayarakta olsa okudum. okumayı öyle sevmiyorum ki manga okurken bile ilk zamanlar zorlanmıştım. okuçuluk olayı ilginçmiş, ben 11 i bitirdim kasma 11 de hangi bolum olursa olsun kolay, umarım yazdığın hedeflerin bir çoguna ulaşırsın.

Okumak gerçekten zor bir iş. Atlayarak bile okusanda teşekkürler çünkü kazanacağın bir şey yok teşekkür ederim okuduğun için^^ Manga okumak kimi zaman sıkıcı olabiliyor. Ama sıkı bağlanıyorsun zamanla. Okçuluk normal değil bu yüzden ilerleyemedim. Batılı okçuluğunun tersi olarak Geleneksel Okçuluk kursları bulmak çok zor. Bende onu istiyorum Batılı Okçuluğu ilgimi çekmiyor pek. 10.sınıfıda geçip bölüm seçsem en azından kafam rahat olur sevdiğim şeyi yaparken. Sende 12.sınıf oldun o zaman. Bu sene kolay gelsin sana inşallah. Sınav falan varya. Umarım sende ulaşırsın bilmiyorum hedefini ama. Teşekkür ederim.^^

Aramıza hoş geldin Zehra bende Tuğrul :) Bende anime bitince sevdiysem mangasina devam ederim :D< :D>

Hoşbulduk Tuğrul^^ O bir huy oldu artık. Merak ediyorum çünkü genel olarak çoğu anime yarım bırakıyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar. Ben Zehra. Kaydolalı biraz oldu ama ancak yazabildim. Anime izlemeye başlayalı bir sene olmamıştır, yeniyim yani. O an kafama ne eserse ve ne hissedersem ona göre izlerim. Kaliteli oldu mu

yoroshikuuu umarım ileride iyi bir okçu olursun :) Hoşgeldin keyifli zaman geçirmeni dilerim ^_^ 

Hoşgeldin, lovely complex'den risa koizumi severim bende :D harem seriler için bu taraftan > http://forum.turkanime.tv/topic/10877-harem-fc-anime-male-female/

Hoşbulduk İsmail. Bende yeniyim zaten yavaş yavaş olacak işte. Tüm derslerle arası iyi olan insanlara çok imrenirim gerçekten. Ben zaten öğrenmeden gitmem yada öğrenmek için 3 aylık eğitim oluyor üniversitede Erasmus gibi onun Asyalısı hangisi bilmiyorum ama gidilebiliyor umarım gidebilirim, gidebiliriz. İletişim sorun olmaz İngilizce bilirsen yeter bence. Onlardada bilen olacaktır çünkü. Evet benimde sevdiğim bir şeyleri yaparken ilerlediğimi düşünmek hoşuma gidiyor. MOBA oyunları diyorsun yani. Bende her zaman giremiyorum ama LoL sevmiyorum zaten sadece Dota 2. Ama ilk oyunu oynamadığımdan çok zorlanıyorum. MOBA türü herkesin sevdiği bir tür değil. Onun dışında Skyrim oynarım.  LOTR'in oyunları ayrı bir güzel, filmleri ayrı, kitapları ayrı güzel. Efsane işte. Dizilerle aramı bende şuan baya açtım animeler sebebiyle. Uzun zamandır izleyemiyorum. Kitaplara gelirsek onuda boşladım sanki. Kötü yaptım. Teşekkür ederim. Benimde temelim o.

Çok sağ ol. Sanada iyi forumlar. ^^

Dersleri sevmem aslında ama bir derse çalıştığımda kolayca anlayabiliyorum. Erasmusun Asya versiyonu var mıdır bilemiyorum. Aslında direk Japonca öğrenmek istiyorum ama baya zor.Japonca öğrenmek istememin tek nedeni ziyaret değil, animelerden daha rahat bir şekilde yararlanmak istiyorum. Kendini geliştirmek gerçekten güzel bir şey. Skyrim güzel bir oyuna benziyor. LOTR serilerine diyecek bir şey yok. Bende sadece animelere odaklanmaya çalışıyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin 

Hoşbulduk.

Dersleri sevmem aslında ama bir derse çalıştığımda kolayca anlayabiliyorum. Erasmusun Asya versiyonu var mıdır bilemiyorum. Aslında direk Japonca öğrenmek istiyorum ama baya zor.Japonca öğrenmek istememin tek nedeni ziyaret değil, animelerden daha rahat bir şekilde yararlanmak istiyorum. Kendini geliştirmek gerçekten güzel bir şey. Skyrim güzel bir oyuna benziyor. LOTR serilerine diyecek bir şey yok. Bende sadece animelere odaklanmaya çalışıyorum. 

Zeki olmak olsa gerek herhalde bu. :) Japonca aslında zor bir dil değil. Kendi Katakana ve Hiragana alfabeleri heceler gibi. Biri kendi kelimelerini biride yabancı kelimeleri yazmada kullanılıyor bir alfabe. Zor olan Japonların kendi bile zorlandığı Kanji alfabesi. Çince'den geliyor ve her bir simge bir kelimeyi ifade ediyor sanırım. Yanılmıyorsam böyle olması lazım. Kanjide dediğim gibi daha Japonların bile bilmediği bir sürü kanji var. Yani Hiragana ve Katakanayı öğrenmek bile animelerde sana fazlaca yeter o kadar zorlamaz seni. Kanji kısmı hariç zor bir değil. Tabi her dili öğrenmenin bir zorluğu var. :D Skyrim güzeldir. Şiddetle tavsiye ederim oynamadıysan. Online olan versiyonu yeni çıktı ama asıl oyun kesinlikle daha iyi bence. Eh ne diyelim iyi animeli günler bize. :D

Merhaba Zehra bende Tuğçe :) Senle birbirimize bayağı benziyoruz gibi duruyor :D Bende yabancı dille uğraşmayı severim dil bölümündeyim o yüzden :DYazdığın şeylerin çoğu benimle benzer.

Merhaba Tuğçe. O zaman güzel. Ben seçemedim bu sene umarım seneye lisemde açılır. Bu sene seçsek açılır gibiydi aslında ama seneye ne olur bilemem. Okul bile değiştiririm çünkü kesin hedefim o. Umarım değiştirmek durumunda kalmam. Ne güzel dille ilgilenen insanları görmek. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeki olmak olsa gerek herhalde bu. :) Japonca aslında zor bir dil değil. Kendi Katakana ve Hiragana alfabeleri heceler gibi. Biri kendi kelimelerini biride yabancı kelimeleri yazmada kullanılıyor bir alfabe. Zor olan Japonların kendi bile zorlandığı Kanji alfabesi. Çince'den geliyor ve her bir simge bir kelimeyi ifade ediyor sanırım. Yanılmıyorsam böyle olması lazım. Kanjide dediğim gibi daha Japonların bile bilmediği bir sürü kanji var. Yani Hiragana ve Katakanayı öğrenmek bile animelerde sana fazlaca yeter o kadar zorlamaz seni. Kanji kısmı hariç zor bir değil. Tabi her dili öğrenmenin bir zorluğu var. :D Skyrim güzeldir. Şiddetle tavsiye ederim oynamadıysan. Online olan versiyonu yeni çıktı ama asıl oyun kesinlikle daha iyi bence. Eh ne diyelim iyi animeli günler bize. :D

Zekilik gibi değilde Allah'ın lütfu bir bakıma yetenek sanırım. Açıkçası okumayı yada yazmayı değilde şimdilik konuşmayı bilsem konuşulanı anlaşan süper olur. Kanji gerçekten zor. Tabi her dilin zorlukları var. Skyrim mutlaka oynucam. Teşekkürler sanada müthiş animeli süper günler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.