Jump to content

Çizim Çalışmalarım (Anime-Oyun) [+3 çizim eklendi]

bLacqRoot

Önerilen İletiler

sasuke_heby_by_lenni_659-d4r9g6x.png

üşenmedim buldum :D

alınmada benzerlik yok denilebilecek kadar bence sağa alsanda birşey degişmezdi  :ph34r:

haha :D  doğru bu resme göre çizdim ama çizerken hep resme bakmadım ki.1 Kere gördüm resmi sonrası aklımda kalanlar kalmıyanlarıda salladım :D Misal  bendeki resimde gözlerinden kanlar akıyor.

Ayrıca bu resimle benimkini bir tutamassın :D bende ne renklendirme var ne gölgelendirme  :cruch-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Net gitmişti çizim yapiyim dedim.10 üzerinden kaç verirsiniz ? Ve Burda güzel çizimler yapan var gerçekten önereceğiniz bir şeyler varsa çok memnun olurum.(Hayıtımdaki 5.Çizim :D) Uchiha Sasuke 1  

Ben de çok detaylı bilmiyorum fakat kırtasiyelerde var.. Kalemlerin H harfli olanları sert B olanları ise yumuşak ,yeni başlayanlar için 3B ve 4B kalemlerin daha iyi olduğunu biliyorum.Alıştıkça daha

teşekkürler. Çizgi çalışmasından ki kastın ne oluyor? ben biraz cahilim bu konularda :D   Teşekkürler ...öyle bir bölüm olduğunu bilmiyordum :crying3-onion-head-emoticon: hemen oraya gidiyorum hemen 

5 puanın hepsini orantılardan mı kırdın :D  Şaka bir yana orantıları düzgün yapsam ve üşenmeyip gölgelendirme de yapsam bile kendime en fazla  8-9 verirdim.Bağzıları var öyle bir çiziyorki onları gördükten sonra kendime 10 veremem :D ama onlarda  kopya kağıdı kullanarak filan hatları belirliyorlar ama gölgelendirme filan onları süpre yapıyorlar.

Bizim forumda manga veya çizim gölgelendirme dersi var mı ? Ekstra bir kaleme ihtiyaç olmadan 0.7 uçlu kalemle yapabileceğim :D

Kalemler B(black) ve H(hard) olarak ikiye ayrılır. B'ler koyu olur H'ler açık olur, bir de ortası olan HB var(toplam 23 tane). Ayrıca saçlar için kalem ve ince kalın diye bir şey yok kendi sevdiğini kullanırsın. Eğer böyle kalem kullanacaksan sana HB,B veya H tavsiye ederim. Eğer uçlu kullanacaksan asıl önemli olan uç ama sana Pentel graph 500 ile 1000 arasını tavsiye ederim, sağlam mekanizmaları var. Uç olarak zaten Türkiye'de bir tek H,HB ve 2B satıyolar ben sana H öneririm(zor bulursun). 0.3 veya 0.5 uç olursa daha iyi olur. Bir de ben kopya kağıdı kullanmıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.