Jump to content

Konu Tamamlandı Çizer Arıyorum

CousinMan

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba özet geçiyim. Bir arkadaş konuyu bulmuştu Windows7 bu forumda.

Fakat konuya başladığımızdan bu yana 2-3 gün geçti. Hikaye bölüm 1 bitirdim ancak kendisine ulaşamıyorum

Mesajlarıma cevap verdiği yok.

Bende yeni bir çizer arıyorum.

Konu ; 

2040 yılında yapılan Amatsu- Kami kavgası büyük yıkımla sonuçlandı. Ölümsüzlüğü bulmak isteyen insanlar deneyleri için belirli bir süre Dünya'da suçların yasal olduğunu belgelerle açıkladı. Küçük bir ülke Amatsu-Kami'nin ne olduğunu araştırmak için birleşik anayasa darbesini farklı ülkelere sürükledi. Ancak başarısız olup Amatsu-Kami belgesini çalmakla suçlanan hükumet bir kaç kişiyi hapise yani içeriye aldı. Gakido dönemi tamamıyla başladı. Benkei için hayat durmuş vaziyetteydi. Ailesini küçükken kaybetmiş ancak ülke içinde çok sevilen biri olmasına rağmen 16 yaşında büyük bir bilgi öğrendi. İzanagi Hachiman'ın babası olduğunu aslında ülke için öldürüldüğünü öğrenmesiyle bu yıkım bir kaç yıl eşiğe doğru sürüklenmeye devam etti. Suçların yasal olduğu bu ülkeyi Benkei yok etmişti. Ülkeler arası yayılan bu yıkım Benkei'nin aranan bir intikamcı olduğunu ön sürdü..‏

Amatsu-Kami: Dünyanın yüzeyinden yukarıda yaşayan cennetin Tanrıları. Onlar görevleri itibariyle cennetle ilişkilidirler ve ölümsüzdürler. Amutsu-Kami Kunitsu-Kami'nin aksine yukarılarda yaşar.‏

Gakido : Japon kozmolojisinde 'Şeytan Yolu' veya acı çekilen arife dönemi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.