Jump to content

En İyi 2048 Skorunuz

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

2048.jpg

Bir oyun konusu da benden olsun :)

Çoğunuz zaten biliyordur bu oyunu :) Puzzle tarzı bir oyun bilmeyenler için açıklıyorum :)

2048, yatay 4 dikey 4 toplamda 16 kareden oluşan bir zeminde yön tuşlarını kullandığınızda o yöne kayan 2 ve ya 4 rakamı ile başlar. Siz her yon tuşu kullandığınızda Puzzle içinde yeni 2 veya 4 rakamı oluşturursunuz. Oyunun işleyişi böyle amaç ise 2048 sayısına ulaşmak. Nasıl mı?

Siz yon tuşlarını her kullandığınızda hangi yöne kullanıyorsanız o yöndeki yanyana gelen iki aynı sayıyı toplarsınız. Amaç Puzzle dolmadan sayıların toplamını alarak 2048 e ulaşabilmek..

2+2=4 4+4=8 8+8=16 16+16=32 32+32=64 64+64=128 128+128=256 256+256=512. 512+512=1024 1024+1024=2048

Başta adaptasyonu biraz zor olsa da alışınca zevkli olan bir Puzzle bana göre :) okuldayken bir çok arkadaşımın telefonunda vardı.. Bayağı popi bir oyun :)

Oyun birçok siteden oynanabildiği için link vermiyorum. Android uygulaması da mevcut :)

Bu konuya skorlarımızı ve mümkünse ss alıp koyalım :) forumcak hoş bir rekabet olur bence :D

Başlarda olmasa da ilerledikçe yani kareler doldukça sabır ve düşünce istiyor bu oyun :D bende de sabır olmadığı hızlı hızlı oynadığım için skorum biraz düşük :( Zaten satranç gibi falan kafa yoracağım oyunları üşengeçliğimden ötürü hiç sevemem :D

Benim skorum 13636 :)

Sizlerden de duyalım bakalım :) Gambatte :) [[[

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tam sayısal oyunu bir sözel olarak uzak duracağım :D

:D valla forumdaki sözlükte buldum onların yalancısıyım :D     direk resmi atabilecek kadar iyi bilmiyorum sanırım idare eder =)

• Forum Admin

4096 yaptım puan olarak 57 bin küsür mobilden fotoğraf eklemeyi bilmiyorum bilsem atardım :D

4096 yapılıyor mu be ya *.*

zaten ss almazsan inanmam ben bu skora :P

O değil de Namida Nana animesinin ikinci endingi var Kuroi Namida çok hüzünlü bir şarkıdır nickini görünce aklıma geliyor hüzünleniyorum :( kendi konusu kaynatan admin taşlayııınnnn :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4096 yapılıyor mu be ya *.*

zaten ss almazsan inanmam ben bu skora :P

O değil de Namida Nana animesinin ikinci endingi var Kuroi Namida çok hüzünlü bir şarkıdır nickini görünce aklıma geliyor hüzünleniyorum :( kendi konusu kaynatan admin taşlayııınnnn :D :D

nasıl ekleyeceğimi buluyum hemen ekliyorum babamla yarışıyorduk da ilk kim 4096 yapacak diye azmettim başardım  :good-job-onion-head-emoticon:

namida zaten gözyaşı demek =)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nami okyanus demek 'da' eki gelince gözyaşı mı oluyormuş hmm ilginç ( Amygirl konu dışı ama elime koz verdin)  :evil-smile-onion-head-emoticon: 

:D valla forumdaki sözlükte buldum onların yalancısıyım :D

http://i.hizliresim.com/Gb52M2.png

direk resmi atabilecek kadar iyi bilmiyorum sanırım idare eder =)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.