Jump to content

Cepten Anime İndirme/İzleme

Cold Dewil

Önerilen İletiler

Selam arkadaşlar,

1 haftadır Bilgisayarımın problemler çıkarması üzerine Cep telefonuma kaldım :unsure:

İlk gün azcık fıttırmadan sonra bazı programlarla cebinize video indirmeyi,özellikle açılamayan videoları bile indirebileceğim bir program keşfettim :ph34r:

Öncelikle,

Telefonunuzla T.A. nin sitesine girdiğinizde ve herhangi bir anime açtığınızda altta baya bir alternatif oluyor.

Çoğu kişi Flash yüklenmemesi nedeniyle seyredemiyor bu videoları.Android'de Google Play Store ve ApStoreda bulunan Flash playerları yükleyerek şansınızı denemenizi öneririm.%60-70 çalışıyor bu programlar. Geri kalan %30-40 lık kısım ise telefondan telefona farklılıklar sebebiyle program ya hiç açılmıyor yada fayda sağlamıyor.Bu % 30-40 lık kısımda ki arkadaşların mağazalarda çok ucuza ( Arkadaşımın yaptırdığı fiyatı yazardım ama her yerde farklıdır ucuz diyeyim sadece ) alıp programı telefonunuza yükleyebilirsiniz...

İndirme kısmına geçersek,

Kendim 4 gün önce G.playstore da AVD ( Android Video Downloader ) adlı bir program buldum...

Bu program videolar açılmadan bile indirmenize bile olanak sağlıyor ( Tabi ki bazı istisna playerlar hariç )

Programı cebinize kurup açtığınızda aynı bir tarayıcı gibi karşınıza çıkıyor...

10565684_10203487129992452_2083596651_n.

Örnek verdiğim resimde,bir animenin bölümünü açtım...

Açılan sayfada genelde video başlamadan indirme başlıyor. (Bknz: İncoming Download yazısı...)

Olaki video reklamlı yada başlamadı tek yapmanız gereken videoyu başlatmak ve indirme işi başlar ^_^

Kaydetmek içinde,resimde kırmızıyla 1 yazılan işarete tıklayın

10563576_10203487184913825_1287100202_n.

Gördüğünüz gibi dosyamız iniyor şimdi gelip tıklayın ona...

10569230_10203487184553816_279568611_n.j

Çıkan yerde Kaydete tıklayın...Ufak bir reklam çıkıyor ( Üye olmadığımızdan reklam çıkıyor kapata tıkladığınızda zaten bir sorun olmaz ;) )

Gördüğünüz gibi telefona anime indirme işi bu kadar basit.Normal indirme hızınızda telefona iniyor.

Denediğim üzerine program,

MAİL,

VK,

SİBNET,

YOUTUBE,

FLV,

META

T.A.'nın Kendi Video Player'ı ( Liseli kız :P ) playerlarında çalışıyor.

Mail'de bazen reklam girdiğinden önce reklamı indiriyor.Siz reklamı geçine tıklayınca da normal animeyi indiriyor...

PS: Bu program aslında baya biliniyor ama Forumda bilmeyen üye ve arkadaşlar olurda yardım lazım diye açmak istedim ^_^

İyi günlerde kullanmanız dileği ile ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir programmış, paylaşımın için teşekkürler. Ben de bilgisayarda indirmek istediğimde Adblock Plus'tan direkt video adresini bulup indiriyordum :D Bu da Adblock benzeri bir sistem kullanıp video uzantılı dosyaları indirmenizi sağlıyor sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.