Jump to content

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

TasteLess

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 323
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Loveless, One Outs, Vapire Knight ve Historys Strongest Disciple Kenichi. Bazılarını yıllardır bekliyorum :D

Hangisinden başlasam ? *-* Kaichou wa maid sama, vampire knight, Kamikaze Kaitou Jeanne, Ouran High School Host Club, La Corda Dor'O, Pandora Hearts, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tonari no kaibutsu

Şu ileti beni benden aldı. Cidden Baccano'nun tekrar gündeme geleceğini düşünmemiştim, çok güzel bir umut oldu bu haber.  Neyse bölüm duasına çıkalım da gelsin inşallah  -_-   Kekkai Sensen çıkmalı!!!

Aslında gönlümden geçen yeni sezon gelmesini istediğim animeler şunlar,

-Mahouka koukou no Rettousei 

-No Game, No Life 

-Black bullet 

-Rakudai kishi no cavalry 

Gakusen toshi asterisk 

Tales of Zestiria 

Re:Zero 

Owari no Seraph

Tokyo Ghoul

Gintama

Ama muhtemelen kırmızı olanların yeni sezonu çıkmayacak gibi 2 yıl oldu bu seriler çıkalı, siyahlar ise muamma sadece dedikodu dolanıyor, ne bir resmi açıklama nede yeni sezon onay haberi yok. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sakurasou no Pet na Kanojo 2.sezon Gelicek Mi?

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yanlışsa yazarsanız sevinir neyse sorum şu  Sakurasou no Pet na Kanojo nun 2.sezonu sizce gelir mi? Gerçekten izlerken bayıldımya, çok güzel bir animeydi 2.sezonu gelmesi kadar hiçbir şey bei mutlu edemez bir haber varsa birisi aydınlatabilir mi :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Akatsuki no Yona, Chihayafuru ve son olarak Shokugeki no Souma :happy-milk-bottle-emoticon:Ama Shokugeki gelir gibi geliyor bana. Chihayafuru mangası iyi satmasına rağmen animeye rağbet yok diye gelmiyor. Akatsuki Yona'da maalesef bluray satışları iyi olmadığı için 2. sezon gelmedi bir türlü mecbur mangayı okuyorum neyse ki türkçe çevirisi var güncele kadar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.