Jump to content

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

TasteLess

Önerilen İletiler

evet ama bir önceki seri 2? bölümdü. Ve karakterlerin değişmesi vs. vs, japonlar kendilerine para kazandırmayacaj bir projeye el atmak istemez pek. neyse ben haber alırsam yine söylerim.

Bende sanmıyorum ztn klasik bir sondu beklemeyin derim o animelerin kaderi ztn o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 323
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Loveless, One Outs, Vapire Knight ve Historys Strongest Disciple Kenichi. Bazılarını yıllardır bekliyorum :D

Hangisinden başlasam ? *-* Kaichou wa maid sama, vampire knight, Kamikaze Kaitou Jeanne, Ouran High School Host Club, La Corda Dor'O, Pandora Hearts, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tonari no kaibutsu

Şu ileti beni benden aldı. Cidden Baccano'nun tekrar gündeme geleceğini düşünmemiştim, çok güzel bir umut oldu bu haber.  Neyse bölüm duasına çıkalım da gelsin inşallah  -_-   Kekkai Sensen çıkmalı!!!

Bende sanmıyorum ztn klasik bir sondu beklemeyin derim o animelerin kaderi ztn 

Valla benim en sevdiğim animeydi ve buna benzeyen başka son görmedim. Ve ucu açıktı, bence en azından 12-15 bölümlük bir seri daha çıkardı. Zaten herkesin çok sevmediği kendi kitlesine hitap eden bir anime idi, yani çıksa yine aynı izlenme oranlarında gezecekti.  İnşallah çıkar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla benim en sevdiğim animeydi ve buna benzeyen başka son görmedim. Ve ucu açıktı, bence en azından 12-15 bölümlük bir seri daha çıkardı. Zaten herkesin çok sevmediği kendi kitlesine hitap eden bir anime idi, yani çıksa yine aynı izlenme oranlarında gezecekti.  İnşallah çıkar.

Valla bende çok beğendim o yzden baya araştırdım finalide öğrendim klasik bir tarzı dı ama bazı hayal kırıklığıydı sanmıyorum gelceğini ama inş çıkar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rosario Vampire Capu 2 ve high school of the dead , Animelerin Devamı Gelicekmi ?  Bilen Biri Yardım Edebilirmi ??? 

İkiside malesef gelmiycek 2012 de sanırsam dead için gelicek denmişti ama daha manga  1 yıldan fazladır yeni bölüm vermiyor oda rafa kalktı sanırsam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İkiside malesef gelmiycek 2012 de sanırsam dead için gelicek denmişti ama daha manga  1 yıldan fazladır yeni bölüm vermiyor oda rafa kalktı sanırsam

Dakara Boku wa, H ga Dekinai.

R-15

Bu Animeler Hakında Bilgin Varmı ? Veya Bilgisi Olan Devam Edip Devam Etmeyeceği Hakında ?? 

Teşekkür Ederim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.