Jump to content

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

TasteLess

Önerilen İletiler

Sword Art Online 3 geliyor diyorlar , bir de Kirito 'nun yanına Saber ' ı koymuşlar doğru mu bilginiz var mı :D

3eb838f592767083980b16ee550840e2.jpg

11325006_444374359070393_114293736_n.jpg

190288.jpg

Yok Artık İşin Tadı İyice Kaçtı Yuuki Asuna'yı Bırakıp Asado Shino Ya Yönelmedi Ama Belirtiler Gösterdi Şimdide Saber Mi :)

Neyse Biz Sorunun Cevabına Gelelim Evet Yeni Sezon Duyuruldu Ama Kesin Bir Tarih Verilmedi

http://swordartonline.wikia.com/wiki/Alicization_Arc

3.Sezon Alicization Üzerinde Durulacak Yani 100 Katı Temizleyecekler Fakat Yaparken Bazı Sorunlar Olacak Bunları Bilmeseniz Daha İyi :) 3.Çeyrekte Çıkması Bekleniyor Fakat Dediğim Gibi Kesin Tarih Yok Gelelim Saber Konusuna Tahminen Saber Gibi Karakter Olacak Mı Bilmiyorum Bu Haberlerde Yeni Sayılır Pek Bilgi Verilmemiş...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 323
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Loveless, One Outs, Vapire Knight ve Historys Strongest Disciple Kenichi. Bazılarını yıllardır bekliyorum :D

Hangisinden başlasam ? *-* Kaichou wa maid sama, vampire knight, Kamikaze Kaitou Jeanne, Ouran High School Host Club, La Corda Dor'O, Pandora Hearts, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tonari no kaibutsu

Şu ileti beni benden aldı. Cidden Baccano'nun tekrar gündeme geleceğini düşünmemiştim, çok güzel bir umut oldu bu haber.  Neyse bölüm duasına çıkalım da gelsin inşallah  -_-   Kekkai Sensen çıkmalı!!!

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.