Jump to content

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

TasteLess

Önerilen İletiler

Ohh direk yapıştırayım amagami ss + dan sonrası gelicek mi? :D

Pek parlak değil maalesef.

Anime Playstation 2 oyunundan baz alınarak yapılmış (Oha!)

Aşağıdaki ekstralar haricinde, 2013ün sonlarına kadar herhangi bir duyuru yapılmamış.  

Amagami SS OVA (6 episodes) 

Amagami SS+ Plus Picture Drama (1 episode) 

magami SS+ Plus Specials (6 episodes) 

Amagami SS: Imouto (1 episode)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 323
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Loveless, One Outs, Vapire Knight ve Historys Strongest Disciple Kenichi. Bazılarını yıllardır bekliyorum :D

Hangisinden başlasam ? *-* Kaichou wa maid sama, vampire knight, Kamikaze Kaitou Jeanne, Ouran High School Host Club, La Corda Dor'O, Pandora Hearts, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tonari no kaibutsu

Şu ileti beni benden aldı. Cidden Baccano'nun tekrar gündeme geleceğini düşünmemiştim, çok güzel bir umut oldu bu haber.  Neyse bölüm duasına çıkalım da gelsin inşallah  -_-   Kekkai Sensen çıkmalı!!!

Aşağıdaki ekstralar haricinde, 2013ün sonlarına kadar herhangi bir duyuru yapılmamış.  

Ondan sordum kanka belki oyunun yeni serisi çıkmıştır tutmuştur animesi felan çıkar diye ama tüh :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sakurasou no Pet na Kanajo'nun 2.sezonuna ne oldu bilen var mı? En son yardım topluyordu.

çıkması çook düşük ihtimal. nedeni ise geriye kalan hikaye yeni bir sezon için yeterli değil. belki ova çıkartırlar ama o bile düşük...

(yardım ile ilgili link verebilir misin? benim  bir haberim yok.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çıkması çook düşük ihtimal. nedeni ise geriye kalan hikaye yeni bir sezon için yeterli değil. belki ova çıkartırlar ama o bile düşük...

(yardım ile ilgili link verebilir misin? benim  bir haberim yok.)

Yardım derken imza toplanıyordu bitti. http://www.change.org/petitions/j-c-staff-make-sakurasou-no-pet-na-kanojo-season-2

İngilizcem yetersiz olduğu için sonucu anlamadım ama. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yardım derken imza topluyordu bitti. http://www.change.org/petitions/j-c-staff-make-sakurasou-no-pet-na-kanojo-season-2

İngilizcem yetersiz olduğu için sonucu anlamadım ama. :(

bu fan made bir kampanyaya benziyor japonların takacaklarını pek zannetmiyorum. 

onun haricinde dediğim gibi araştırmalarım light novel hikayesinin yeni bir sezon çıkarmaya yetmediği yönünde, eğer yetseydi şimdiye çıkartırlardı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu fan made bir kampanyaya benziyor japonların takacaklarını pek zannetmiyorum. 

onun haricinde dediğim gibi araştırmalarım light novel hikayesinin yeni bir sezon çıkarmaya yetmediği yönünde, eğer yetseydi şimdiye çıkartırlardı.

Light novelı bitti ve aslında  13 bölümlük seri rht çıkar gibi geliyor bana 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Light novelı bitti ve aslında  13 bölümlük seri rht çıkar gibi geliyor bana 

evet ama bir önceki seri 2? bölümdü. Ve karakterlerin değişmesi vs. vs, japonlar kendilerine para kazandırmayacaj bir projeye el atmak istemez pek. neyse ben haber alırsam yine söylerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.