Jump to content

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

TasteLess

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 323
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Loveless, One Outs, Vapire Knight ve Historys Strongest Disciple Kenichi. Bazılarını yıllardır bekliyorum :D

Hangisinden başlasam ? *-* Kaichou wa maid sama, vampire knight, Kamikaze Kaitou Jeanne, Ouran High School Host Club, La Corda Dor'O, Pandora Hearts, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tonari no kaibutsu

Şu ileti beni benden aldı. Cidden Baccano'nun tekrar gündeme geleceğini düşünmemiştim, çok güzel bir umut oldu bu haber.  Neyse bölüm duasına çıkalım da gelsin inşallah  -_-   Kekkai Sensen çıkmalı!!!

pandora hearts ... acı cektim resmen o final dedikleri aslında herseyin daha da soru haline geldiği bölümünde :(

kaichou wa maid sama .. ne zaman konuya baslayacaklar dedim anime bitti :)) güleyim mi ağlayım mı !

ve spice and wolf 3.sezon mangada yeterince materyal var cıkacak diyorlar ama hadi bakalım umarımmm cıkar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru kesinlikle devamı gelmeli çok saçma bir yerde bitti.

Working!! bir sona bağlanabilir mi bilmiyorum ama 2. sezon da kesmedi beni 3. sezon istiyorum:p

Kuroshitsuji tamam bitmiş gibi görünüyor bu anime ama bence devamı olmalı ya da mangaya uygun bir şekilde bir daha yapılmalı.

Durarara!! Izaya ve Shizuo'yu özledik zaten :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Kaichou Wa Maid Sama

Skip Beat

Özellikle Skip Beat'in devamı olmalı resmen yarıda kaldı >Resmi ekleyen

Skip Beat içinde kaichou için beklediğimiz gibi 1- 2 sene bekletirler heralde skip beat'in yarıda kalacağına inamıyorum... Çok şey oldu geçi çok ilerledi...

imzandaki hangi anime acaba ? :)

sanırım bu

Sakurasou no Pet na Kanojo

ben kendi adıma skip beat, kuroko no basket, durarara, 07 ghost, ao no exorcist vs...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.