Jump to content

Ao Haru Ride Filminin Tanıtım Videosu

Skadi

Önerilen İletiler

Ao Haru Ride Filminin Tanıtım Videosu Yayımlandı

ao-haru-ride-live-action.jpg

Geçtiğimiz bahar ayında Io Sakisaka’nın ünlü mangası Ao Haru Ride’nin live-action filmine uyarlanacağını duyurmuştuk. İlgili detayları buradan okuyabilirsiniz. Şimdi de filmin yaklaşık 30 saniyelik bir tanıtım videosu yayımlandı.

Honda Tsubasa ve Higashide Masahiro

Filmin başrol oyuncularından Higashide Masahiro (Mabuchi Kou) çekimler sonunda verdikleri bir röportajda orijinal eserin hayranlarına ihanet etmeyecek şekilde bir rol sergilediğini söylemiş. Zamanında oynadığı karakter Kou gibi kimseyle yakınlaşmamayı ve insanlarla arasına bir çizgi koyması gerektiğini düşünürmüş. Filmin temasının “gençlikte hatalar yapmak” olduğunun farkına varınca bu davranışının da aslında bir hata olduğunu anlamış.

Honda Tsubasa (Yoshioka Futaba) ise Futaba karakterini çok sevdiğini çekimler bitse bile ondan hiç ayrılmamış gibi hissettiğini ifade etmiş.

“Hadi bana Gençlik Ateşi neymiş gösterin!” der gibi bakan yönetmen Miki (ortada) ve oyuncular :)

Yönetmenliğini Takahiro Miki’nin (Hidamari no Kanojo, We Were There) yaptığı, senaryosunu ise Tomoko Yoshida’nın (Gaku, Kanojo wa Uso o Ai Shisugiteru) yazdığı film Japonya’da 13 Aralık’da vizyona girecek.

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.