Jump to content

Kemal Demir

Önerilen İletiler

3 linki bir deneyin eğer oluyorsa devam edicem

4 oldu :D

Alldebrid ile torent e koydum :D alldebrid indirken up ede bileceğinden hızlı yani D:

PC ni açık tutup alldebrid e destek olursan dieğr arkadaşlarda alldebrid sayesinde torrentleri hızlana bilir :D

Olasılık bu :D olmadı alldebrid den çıkan uptobox linklerini veririm :D 

Gerçi süresi bitio all ın ama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Elimde bulunan tüm animeleri torrent olarak atabilirim isteyen olursa Hd pek yok lakin çoğunlugu 480 p dir ve alt yazı videoya gömülüdür. Elimdekiler şimdilik bunlar -İsteklerinize oncelik verecegim

İlahi byperest bey :D takıldığınız bir şey olursa yardımcı oluruz xD

Bu arşivleri indirince Byperest Beye değilde akke takılacak bir şey olacak o zaman sen bana akk'nden azcık biraz yardımcı olursun :D

• 2 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Selamlar Arkadaşlar Siteye Bizimde Bir Desteğimiz Olsun İçinden seçtikleriniz varsa iletiniz sunucu aracılığı ile seed yapacağım arkadaşın dediği gibi indiren arkadaşlar seed yapmaya devam ederse çok kişiye ulaşmış oluruz herkes faydalanır Seedbox sunucum şuan boşta ssd disk kapasitesi aldığı  kadar yükleme yapacağım 5 mbit  ile 1 mbit arası upload  yapılacaktır..Şimdiden Teşekkürler.

Burası aktif sayfam ama indiren arkadaşlar hemen kaçıyor bende desteği kestim sed yapılırsa açılacaktır. http://www.nyaa.se/?user=94108

pom99o.jpgJ47665.jpgmzr574.jpgng52mN.jpgL4YEgV.jpgGkp5o3.jpg

Düzenlenme: diafrom tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir araştırma yapayım varsa eklerim bir iki diske bakmam lazım inşaallah vardır ne çıkarsa şansına ..

Arkadaşta varmış yer kaplıyor diye silmiş kusura bakma....Link araştırdım ama hepsi ölü ne yazık ki ..

Düzenlenme: diafrom tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime arşivlemeyecektim ama torrent yazınca iç güdülerim dürtüklendi,prensip gereği torrentten cazip olan her şeyi indiriyorum,korsan kullanmak benim için yaşam tarzı :D

Edit:Şöyle Naruto(Shippuuden dahil) ile One Piece upload edecek babayiğit yok mu 720p hiç değilse 480p? Bana o adamın cesaretinden,azminden ve sabrından getirin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.