Jump to content

Counter Strike : Global Offensive

OBAMA ONII CHAN
 Share

Recommended Posts

Oynayan varsa beraber oynayabiliriz, bilgisi olmayanlar veya ilgisini çekenler için biraz bahsetmek gerekirse Steam'den alınarak oyuna giriş yapılıyor. Oyun içi ranked lig sistemi var, oyun sonu bazı kişilere silah düşüyor veya daha iyi silahları pazardan falan alabiliyorsunuz. Normal Counter-Strike'a göre çok daha kaliteli tavsiye ederim.

Yüksek sistem isteyen bir oyun mu peki ?

Tam olarak yorum yapamayacağım ama çok yüksek sistem istemez.

1.6 efsane ya ondan başkası sarmıyo bence

CS:Go oynadıktan sonra bana 1.6'nın grafikleri vasat, her şeyi efekt falan vasat geldi bilmiyorum CS:GO ve 1.6 oynayıp CS:Go'yu beğenmiyip 1.6'yı beğenen insan var mıdır

CS:Go oynadıktan sonra bana 1.6'nın grafikleri vasat, her şeyi efekt falan vasat geldi bilmiyorum CS:GO ve 1.6 oynayıp CS:Go'yu beğenmiyip 1.6'yı beğenen insan var mıdır

1.6 geri dönen çok kişi gösterebilirim. Bana mantıksız gelen valvenin bir sürü serisi var, nerdeyse hepsinde silah özellikleri aynı ama GO de bazı silahların özellikleri çok farklı. Eskiden 1.6 da iyi oynayıp şuan sürekli GO oynuyan arkadaşlarım 1.6 ya geri döndüğünde alışmaları zaman alıyor. Tabi herkesin düşüncesi farklıdır ama bence efektler bu oyun iyi çokta önemli değil. Sonuçta bu bir akıl oyunu.

1.6 geri dönen çok kişi gösterebilirim. Bana mantıksız gelen valvenin bir sürü serisi var, nerdeyse hepsinde silah özellikleri aynı ama GO de bazı silahların özellikleri çok farklı. Eskiden 1.6 da iyi oynayıp şuan sürekli GO oynuyan arkadaşlarım 1.6 ya geri döndüğünde alışmaları zaman alıyor. Tabi herkesin düşüncesi farklıdır ama bence efektler bu oyun iyi çokta önemli değil. Sonuçta bu bir akıl oyunu.

Nasıl akıl oyunu dostum satranç oynamıyosun fps oyunu bu :D