Jump to content
Türk Anime TV Forum
OBAMA ONII CHAN

Counter Strike : Global Offensive

Önerilen İletiler

Oynayan varsa beraber oynayabiliriz, bilgisi olmayanlar veya ilgisini çekenler için biraz bahsetmek gerekirse Steam'den alınarak oyuna giriş yapılıyor. Oyun içi ranked lig sistemi var, oyun sonu bazı kişilere silah düşüyor veya daha iyi silahları pazardan falan alabiliyorsunuz. Normal Counter-Strike'a göre çok daha kaliteli tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yüksek sistem isteyen bir oyun mu peki ?

Tam olarak yorum yapamayacağım ama çok yüksek sistem istemez.

1.6 efsane ya ondan başkası sarmıyo bence

CS:Go oynadıktan sonra bana 1.6'nın grafikleri vasat, her şeyi efekt falan vasat geldi bilmiyorum CS:GO ve 1.6 oynayıp CS:Go'yu beğenmiyip 1.6'yı beğenen insan var mıdır

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

CS:Go oynadıktan sonra bana 1.6'nın grafikleri vasat, her şeyi efekt falan vasat geldi bilmiyorum CS:GO ve 1.6 oynayıp CS:Go'yu beğenmiyip 1.6'yı beğenen insan var mıdır

1.6 geri dönen çok kişi gösterebilirim. Bana mantıksız gelen valvenin bir sürü serisi var, nerdeyse hepsinde silah özellikleri aynı ama GO de bazı silahların özellikleri çok farklı. Eskiden 1.6 da iyi oynayıp şuan sürekli GO oynuyan arkadaşlarım 1.6 ya geri döndüğünde alışmaları zaman alıyor. Tabi herkesin düşüncesi farklıdır ama bence efektler bu oyun iyi çokta önemli değil. Sonuçta bu bir akıl oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1.6 geri dönen çok kişi gösterebilirim. Bana mantıksız gelen valvenin bir sürü serisi var, nerdeyse hepsinde silah özellikleri aynı ama GO de bazı silahların özellikleri çok farklı. Eskiden 1.6 da iyi oynayıp şuan sürekli GO oynuyan arkadaşlarım 1.6 ya geri döndüğünde alışmaları zaman alıyor. Tabi herkesin düşüncesi farklıdır ama bence efektler bu oyun iyi çokta önemli değil. Sonuçta bu bir akıl oyunu.

Nasıl akıl oyunu dostum satranç oynamıyosun fps oyunu bu :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok