Jump to content

Counter Strike : Global Offensive

OBAMA ONII CHAN

Önerilen İletiler

Refleks gerektiren oyunlarda proluk taktikle değil refleksle oluyor zaten. Ama amatör bir oyuncuysan, özellikle CS:Go da ellerine verirsin. En basitinden sis bombasını kullanabilirsin. Ct olarak oynarken dust2 de, at sisi mide, sokul kenarına, tünelide, shortuda duyarsın. Önünden geçenleri sayar, istersen arkadan gider vurursun. Adamlar seni kovalarken at boşluğa, gir içine. Yanından geçerlerken duyarsın. Sen t iken ct dekiler rushluyorsa at tünele, gir kenarına, geçerken indir. Ben hergün yapıyorum bu haraketleri. Ve emin ol böyle oynamak, reflekslerinle oynamaktan daha keyifli. Sanat icraa ediyormuş gibi hissediyorum kendimi :D Al bide örnek video vereyim.

Dahada ikna olmadıysan keyfin bilir :D

Adam wall açmış :D

Ayrıca Cs'nin atıyorum %70'i reflexse %30'u da taktiktir.Şimdi taktik hiç önemli değil falan demeyin bana :D En pro oyun ise taktik+bilektir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Oynayan varsa beraber oynayabiliriz, bilgisi olmayanlar veya ilgisini çekenler için biraz bahsetmek gerekirse Steam'den alınarak oyuna giriş yapılıyor. Oyun içi ranked lig sistemi var, oyun sonu bazı

İndirimde aldım bu oyunu. Dünyanın en berbat fps oyuncusu olduğumu fark ettim. :D

Yok wall değil ya :D Oyun içinde eski maçlarını izleme kısmı var orda bu şekilde gözüküyor. Yoksa ben sesleri dinleyerekten yapıyorum :D

Adam wall açmış :D

Ayrıca Cs'nin atıyorum %70'i reflexse %30'u da taktiktir.Şimdi taktik hiç önemli değil falan demeyin bana :D En pro oyun ise taktik+bilektir :D

Yok wall değil ya :D Oyun içinde eski maçlarını izleme kısmı var orda bu şekilde gözüküyor. Yoksa ben sesleri dinleyerekten yapıyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Refleks gerektiren oyunlarda proluk taktikle değil refleksle oluyor zaten. Ama amatör bir oyuncuysan, özellikle CS:Go da ellerine verirsin. En basitinden sis bombasını kullanabilirsin. Ct olarak oynarken dust2 de, at sisi mide, sokul kenarına, tünelide, shortuda duyarsın. Önünden geçenleri sayar, istersen arkadan gider vurursun. Adamlar seni kovalarken at boşluğa, gir içine. Yanından geçerlerken duyarsın. Sen t iken ct dekiler rushluyorsa at tünele, gir kenarına, geçerken indir. Ben hergün yapıyorum bu haraketleri. Ve emin ol böyle oynamak, reflekslerinle oynamaktan daha keyifli. Sanat icraa ediyormuş gibi hissediyorum kendimi :D Al bide örnek video vereyim.

https://www.youtube.com/watch?v=oBRe0ck120U

Dahada ikna olmadıysan keyfin bilir :D

Daha önce de gördüydüm o videoyu gülüp geçmiştim. Mide öyle çıkmanla ölmen bir olur bu tarz oyuna alışmamalısınız.

Oyun için pek fazla vaktim olmadığı için zaman ayırmakta zorlansam da Dâniel ekleyebilirsiniz en azından müsait bir zamanda sizlerle de oynamak isterim. 

Master Guardian Elitim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce de gördüydüm o videoyu gülüp geçmiştim. Mide öyle çıkmanla ölmen bir olur bu tarz oyuna alışmamalısınız.

Oyun için pek fazla vaktim olmadığı için zaman ayırmakta zorlansam da Dâniel ekleyebilirsiniz en azından müsait bir zamanda sizlerle de oynamak isterim. 

Master Guardian Elitim

Ona bakarsan bende LE'yim :) Risk alacaksın yoksa tadı çıkmıyor oyunun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.