Jump to content

Elsword Online (Anime MMORPG)

Specific

Önerilen İletiler

Tanıtımları falan gördümde bak mesela ertuğrul bi tane açmış memnun kalmamış değiştirip durmuş , açmamı önerdiğin bu daha iyi olur dediğin bişey varmı diyorum ben :)

Her karakterin farklı özelikleri var tabi.Ben ilk Rena açmıştım,Aisha oynadım,Chung denedim,Eve oynadım,şu an Add oynuyorum.xd

Hepsi birbirinden güzel karakterler, zaten 3 farklı sınıf var ona göre ilerliyorsun.

Büyücü severim dersen Aisha,okçu severim uzaktan vurmak hoşuma gider dersen Rena, kişisel zevkine göre değişiyor yani.^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Elsword Online 2D fantasy MMORPG side-scroll bir oyun.   Oyunun artıları:Grafikleri güzel,karakter sınıfı fazla,arkadaşlarınla birlikte görevlerin yapılması,çok fazla yetenek,yetenekleri istediğiniz

4 tane görev yapman lazım, 1/4 , 2/4 diye gitmen lazım.Oyundan ekledim fakat istek gitmiş duruyor.Kabul etmemişsin sanırım.   Akşam oyun içinden atarım.^^ Elesis pve videosu buldum.^^  Buradan.

Berat elsword al kardeş kardeş oynayalım asasasd.

Ertuğrul olmaz kanka ezilmeyi kendime yediremem heleki sana 24 yaşında bi tane vardı onu alıp deden olucam seni qwewqreqw.

Add karakterinin sınıfları açık değil şu an.Uk sunucusu geriden geliyor.^^

Ignacio eklerseniz oyun içinden yardımcı olmaya çalışırım.

Tamam yav alırız bişeyler :D :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asdadadad bende zeyzeyi çağırırırm o zaman.

Çağır bende sonra serdemi çağırıcam o daha puro hem ingilizceside süper  B) Biz cerenle cahiller olarak başka bir grubdayız  :D

Edit: Ertuğrul oyunlar hakkında bilgi veren bi konu açayım dedim açmaz olaydım saat 2den beri açmaya çalışıyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çağır bende sonra serdemi çağırıcam o daha puro hem ingilizceside süper B) Biz cerenle cahiller olarak başka bir grubdayız :D

Edit: Ertuğrul oyunlar hakkında bilgi veren bi konu açayım dedim açmaz olaydım saat 2den beri açmaya çalışıyorum...

Zeynep çok havalı,benim ingilizceme bile laf atıyor o derece :P

Edit. Beceremiyorsan bırak.

Konuyu toplamak için:

Aisha çok tatlı ama a skili haricinde dmg vurmuyor -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.