Jump to content

Elsword Online (Anime MMORPG)

Specific

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Elsword Online 2D fantasy MMORPG side-scroll bir oyun.   Oyunun artıları:Grafikleri güzel,karakter sınıfı fazla,arkadaşlarınla birlikte görevlerin yapılması,çok fazla yetenek,yetenekleri istediğiniz

4 tane görev yapman lazım, 1/4 , 2/4 diye gitmen lazım.Oyundan ekledim fakat istek gitmiş duruyor.Kabul etmemişsin sanırım.   Akşam oyun içinden atarım.^^ Elesis pve videosu buldum.^^  Buradan.

Elsword ölsün Elesisten selamlar şu kırmızı pasifi açılınca rakiplere üç atıyor pes artık. 

Elesis deneme fırsatım olmadı fakat Saber Knight sınıfı fiziksel güç defans hp bakımından çok güçlü,Pyro knight ise hybrid bir stata sahip.79b3f1691de9927d19b64be6d3417a0f.png9120df8c18e51a45cdbabcaeeafd40f7.png

Pvpde karşıma gelmişti bir kez pyro knigt,güzelce dayak yemiştim. :P

İyi eğlenceler.^^

Tanıtım çok güzel olmuş sabah indirip denicem anlamadığım yerler olursa yardım edersin ozaman :) (büyük ihtimal anlamadığım çok yer olcak)

Seve seve. :)

Çoğu zaman buralardayım Uk sunucusunda oynuyorsan nickini bırakırsan oyun içinden de yardım edebilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elesis deneme fırsatım olmadı fakat Saber Knight sınıfı fiziksel güç defans hp bakımından çok güçlü,Pyro knight ise hybrid bir stata sahip.79b3f1691de9927d19b64be6d3417a0f.png9120df8c18e51a45cdbabcaeeafd40f7.png

Pvpde karşıma gelmişti bir kez pyro knigt,güzelce dayak yemiştim. :P

İyi eğlenceler.^^

Seve seve. :)

Çoğu zaman buralardayım Uk sunucusunda oynuyorsan nickini bırakırsan oyun içinden de yardım edebilirim.

İngilizcem olmasına rağmen hikaye hariç oyunu pek taktığım söylenemez (şu pyroknight falan felan yeni 10 lvla bastım ^^)

Oyundaki nickler: Lascen , ..... eğer eklersen şirinleri görebiliyormuşsun. ^^ Uk deyim bende

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İngilizcem olmasına rağmen hikaye hariç oyunu pek taktığım söylenemez (şu pyroknight falan felan yeni 10 lvla bastım ^^)

Oyundaki nickler: Lascen , ..... eğer eklersen şirinleri görebiliyormuşsun. ^^ Uk deyim bende

15.seviye olunca sınıf alman için görev açılıyor.Şu an Elesis için 2 sınıf olması lazım.Ona göre skillerin ve statülerin değişiyor.

Birazdan oyuna gireceğim,eklerim.^^

Edit: Lascen isimli oyuncu yoktur diyor lel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15.seviye olunca sınıf alman için görev açılıyor.Şu an Elesis için 2 sınıf olması lazım.Ona göre skillerin ve statülerin değişiyor.

Birazdan oyuna gireceğim,eklerim.^^

Edit: Lascen isimli oyuncu yoktur diyor lel.

Raylal o zaman ^^ lasceni niye görmedi anlamadım. evet rayla olmadığı için sonunda l var.

yeni 15 oldum ya hangisini seçsem ki. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Raylal o zaman ^^ lasceni niye görmedi anlamadım. evet rayla olmadığı için sonunda l var.

yeni 15 oldum ya hangisini seçsem ki. 

http://elwiki.net/w/Builds Burada elesis için skill yönlendirmeleri var.Pve & pvp& hybrid. Seçimini yapmalısın.Ben olsam pvp için pyro,pve için saber seçerdim sanırım.^^

Edit:Oyun içi görüntünü atar mısın?Ekleyemiyorum seni,nick bulunmuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://elwiki.net/w/Builds Burada elesis için skill yönlendirmeleri var.Pve & pvp& hybrid. Seçimini yapmalısın.Ben olsam pvp için pyro,pve için saber seçerdim sanırım.^^

Edit:Oyun içi görüntünü atar mısın?Ekleyemiyorum seni,nick bulunmuyor.

Pardon benim şapşallığım her oyunda farklı nick kullanınca böyle oluyor. 

Nickim Reynal mış. Ben engin mmorpg bilgilerimle kafama göre bir build yaptım ama olmadı :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pardon benim şapşallığım her oyunda farklı nick kullanınca böyle oluyor. 

Nickim Reynal mış. Ben engin mmorpg bilgilerimle kafama göre bir build yaptım ama olmadı :P

Ekledim. xd

Her sınıf alımında skill sıfırlama iksiri veriyor ,nope.^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendimi bayağı aptal hissediyorum çünkü lvl 20 yim ama change job görevini bitirmeme rağmen pyro şeyini açamadım. :P

Bir yardım hiç te fena olmaz ^^

4 tane görev yapman lazım, 1/4 , 2/4 diye gitmen lazım.Oyundan ekledim fakat istek gitmiş duruyor.Kabul etmemişsin sanırım.

Elesis is required to be Lv15 to begin her first class advancement.

Elesis can decide between advancing as a Saber Knight or Pyro Knight . After completing the Free Knight quest, Elesis may proceed to do the following quest to obtain Pyro Knight:

Pyro Knight
  1. Clear 2-1 Very Hard (☆☆☆) 2 times.
  2. Talk to Echo in Elder.
  3. Clear 2-3 Hard (☆☆) or Higher 2 times.
  4. Clear 2-5 Very Hard (☆☆☆) 3 times.

At Lv35, a Pyro Knight can advance into a Blazing Heart.

güzel bişeye benziyo sınıflar :D çok iyi oyun içinden görüntüde koysaydın keske

Akşam oyun içinden atarım.^^

Elesis pve videosu buldum.^^  Buradan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.