Jump to content

yeni animeci

Sadık Altun

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

selamlar ben sadık özellikle belirteyim imla kurallarına hiç dikkat etmem :) aynı zamanda yazarım, animelere romanlar aracılığıyla başladım ilk önce animelere bende çizgi film diyordum ama artık sizin

hoş buldum ^_^ tüm animecilere mübarek bayramlar  ^_^   ^_^

hoş buldum, teşekkürler^_^     hoş buldum, inşallah iyi geçiniriz  ^_^    10 gün mü? aman tanrım didim :D

İmla kurallarına uymamak ve spoiler vermek, sağalarda görmek istemediğimiz hareketler, büyük harf ile başlamaya alerjin mi var, konu başlığı bile, öyle ise ilerleyen zamanlarda kalbini kırmak zorunda kalabiliriz, cevap yazmana gerek yok, bu yazdıklarımı bankaya yatırman yeterli, ömür boyu faiziyle geçinirsin, hoşgeldin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İmla kurallarına uymamak ve spoiler vermek, sağalarda görmek istemediğimiz hareketler, büyük harf ile başlamaya alerjin mi var, konu başlığı bile, öyle ise ilerleyen zamanlarda kalbini kırmak zorunda kalabiliriz, cevap yazmana gerek yok, bu yazdıklarımı bankaya yatırman yeterli, ömür boyu faiziyle geçinirsin, hoşgeldin

tamam adminim, yazdım bunları beyinde bir yerlere :D hoş buldum ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bi tokadı bana at, bi tokadı yüzüne,

Bi tozlu aynana bak, bi lekeli yüzüne,

Yunus bu yolda meftun meftun meftuun!

Hoşbuldum ^_^

Sagopa üstad panpa :D

Edit:Bu arada hos geldin  diyeyeim mısraları görünce kalbim durdu :D

3.kez düzenliorum sunlarıda yazıyım dedim

Beni bırakın kendi halime çok bitkinim vede durgunum terapi ordularınızı geri çekin artık son günler durgunum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin

h.b  ^_^ 

Sagopa üstad panpa :D

Edit:Bu arada hos geldin  diyeyeim mısraları görünce kalbim durdu :D

3.kez düzenliorum sunlarıda yazıyım dedim

Beni bırakın kendi halime çok bitkinim vede durgunum terapi ordularınızı geri çekin artık son günler durgunum :)

kim derki sago yaşamın minik bebeği, bir yaz akşamı hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü  :( 

hoş bulduum sagocu kardeşimB) 

ah keşke bende senin gibi yeni animeci olsam <_<   Neyse Hoşgeldin

hoş buldum  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.