Jump to content

Onigiri Online

JusTiMe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Valla bu tarz bir oyunu ingilizce bulabilindiğine şükretmek lazım.    Ben bir hafta sonra açık olurum. Anlamadığınız yer (ingilizcede) olursa sorarsınız bana. 

İndirme linki nerede ben bulamadım.  :wub:

3 gun icinde oynamaya baslarim bilgisayar tamirden gelsin oyun hosuma gitti sıkıcı diyenler beni tedirgin etti ama . Ha bide benimde ingilizce berbat ya oyuna katildigimda yardim eli uzatan bi mubar

birazdan girerim :D

aslında oyunun grafikleri güzelde bence tek ve en büyük sorun ingilizce bir mmorpg olması

fps felan olsa sorun olmaz ingilizce olmasıda rpg lerde sorun oluyor

Valla bu tarz bir oyunu ingilizce bulabilindiğine şükretmek lazım. 

Ben bir hafta sonra açık olurum. Anlamadığınız yer (ingilizcede) olursa sorarsınız bana. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bir ara indirdiydim sonra bilgisayarda sorunlar oldu kaldı tekrardan indirme gibi bir planım var :P(aslında yok öyle planları) başlarsam klasik nickim freewordle bulabilirsiniz alınmadıysa eğer :D

GEl ayhan gel bol bol oppai var sdasdas

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

O canı, canı bitince gidiyor. O yüzden hep aynı partner yerine değişimli kullanacaksın. Şehirde bile olsan çağrılmış durduğu sürece yenilenmez. Dinlendikçe yenileniyor. Şanslı kutulardan çıkan yenileyebilen bir eşya var ama, sürekli kullanacak miktarda yok. O yüzden boss dövüşlerinde kapat partneri, bir işe yaramıyorlar -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.