Jump to content

Merhaba

Frannie

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşbulduum! İçten mesajlarınız için teşekkür ederim. :3   @Gizemlibiri, hoşbuldum. Genelde tanışma konularını gece açarım neden bilmiyorum, alışkanlık olmuş. =D @free word, Hediye için teşekkürler! Ço

hoş geldin ne zaman istersen konuşabiliriz :D Cerenimocuğumm seninle ayrıca konuşucazzz -_-

Hoşbulduum! İçten mesajlarınız için teşekkür ederim. :3

@Gizemlibiri, hoşbuldum. Genelde tanışma konularını gece açarım neden bilmiyorum, alışkanlık olmuş. =D

@free word, Hediye için teşekkürler! Çok başarılı cidden cosplay. 

@Shotdown, Kesinlikle, tembellikten kötüsü yok. T_T

@Cerenimo, Hoşbuldum, umarım devam eder de kalıcı olurum burada. ^^

@Hatake_Kakashi, Hoşbulduk, konuşacak birilerinin olması gerçekten mutlu edici. =D

@RinOsawa(Asu), teşekkürler öneri listesi için, en kısa zamanda bakacağım. ^^

@ShiroYuu, Izaya sevilmez mi? >w<

@Macy, şu sıralar en sevdiğim serilerden Drrr!  :)

@yes23, hoşbuldum, çizim konusunda aynı şeyi ben de umut ediyorum, başlayalı 1 ay falan oldu, hatalarımın olacağı gerçeğini kabul etmeye çalışıyorum ama kendimi sert bir şekilde eleştirmeden de duramıyorum yahu. Çeviri konusunda da şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim, üşengeçliği yenip fansublarda yardım etmeyi çok istiyorum aslında çünkü kendimle ilgili güvendiğim tek şey İngilizce, o da üşengeçlikten dolayı arka planda kalıyor resmen. >_>

@DEDE, hoşbuldum, forum ortamlarında 7-8 senedir bulunduğum için nelere dikkat etmem gerektiğini bildiğimi düşünüyorum, ama düşünceli davranışından dolayı çok teşekkür ederiim. ^^

@Godfrey, forumdaki herkes çok sıcakkanlı görünüyor gerçekten. Sivrilen bir üye olacağımı sanmıyorum zaten, hoşbuldum! :D

@Cherry, hoşbuldum!  :27:

@Adige, Hoşbuldum Tuğrul. ^w^

@Kaxel, merhaba, merhaba, merhaba. ^^

@dgraymantr, Hoşbuldum Kadir, imzaları gerçekten beğendim, kısa süre içerisinde okuyacağım hikayeni de. Ve seninde bayramın kutlu olsuun. ^^

@1uberhunter1, Hoşbuldum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Eda, ben İsmail, anime izlemeye yeni başladığımdan anime konusunda pek bir şey söyleyemeyeceğim. Çizim ile aram çok kötü. Gerçekten beceriksizim :) Oyun oynamayı bende severim. Oynadığın oyunları yazarsan boş zamanlarda beraber oynayabiliriz. Uzun uzun kendinden bassetmişsin, yani pekte tembele benzemiyorsun. Sende o cevheri görüyorum, çeviride çok yararlı işler yapabilirsin. Soğuk nevale gibi görünmüyorsun. Uzun muhabbetleri severim, istediğin kadar açılabilirsin :) Bunları telefondan yazdığımı düşünürsen ne kadar işsiz olduğumu anlarsın. Muhabbetin her türlüsüne açığım. Bende düzgün bitirmeyi beceremedim. İyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Czyszczenie, hoşbuldum İsmail, online oyunları oynamıyorum ben ya, daha çok single player takılıyorum ama güzel bir oyun keşfedip başlayabiliriz? Eğlenceli olurdu aslında. Uzun uzadıya konuşmayı ben de severim gerçi tanışma konusunun uzunluğundan anlamışsındır. Sana da iyi forumlaar. :3

@FuneraireS, hoşbulduum, özellikle sevdiğim bir kategori olmayınca seçmek zor oluyor ama haklısın, daha izlenecek onca güzel anime var, sadece onları keşfetmemi bekliyorlar. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.