Jump to content

Merhaba

Frannie

Önerilen İletiler

Merhaba!

Adım Eda, 16 yaşındayım. 

Anime izlemeye Death Note ile dokuzuncu sınıfta başlamıştım ve benim için başlangıç ve bitiş o olmuştu. Ardından bir sene falan anime izlemedim, gerek vakit sıkıntısı dolayısıyla, gerekse yanlış seri seçimlerimle pek izleyesim gelmemişti doğrusu. 

Daha sonra tekrar başladım, burada olmamın nedeni de ilgimin geri gelmesi zaten. Tam bir türe bağlı kalmam, tür konusunda gayet geniş bir insanımdır. >w<

Anime izlemek dışında çizim yapmayı severim -ironik olarak çizimde berbatımdır-, oyun oynamayı severim, kendimce çeviri yapmayı severim ama tembellikten dolayı onu da boşladım bu aralar.  :embarrassed2-onion-head-emotico

Tanışma konularında ve ilk konuşmalarda hep soğuk nevale gibi görünürüm fakat birkaç kez katlanılıp konuşmaya devam edildiğinde kabak çiçeği gibi açılır, başınızı ağrıtırım. 

Bir de tanışma konularını düzgün bir şekilde bitirmeyi hiç beceremem ben. O yüzden burada sonlandırıp, hepinize iyi forumlar diliyorum gecenin ikisinde, evet. :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşbulduum! İçten mesajlarınız için teşekkür ederim. :3   @Gizemlibiri, hoşbuldum. Genelde tanışma konularını gece açarım neden bilmiyorum, alışkanlık olmuş. =D @free word, Hediye için teşekkürler! Ço

hoş geldin ne zaman istersen konuşabiliriz :D Cerenimocuğumm seninle ayrıca konuşucazzz -_-

Hoş geldin forumumuza :) Çizimin de çize çize güzelleşecektir diye umuyorum. Çeviri yaparken yardım istemekten çekinme, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Pek de soğuk nevale gibi görünmedin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.