Jump to content

Yeni Eleman :D

Hatake_Kakashi

Önerilen İletiler

Kısaca kendimi tanıtmak gerekirse (hiçte kısa olmayacak  :D )

Adım Taner, 19 yaşındayım, 2 buçuk senedir anime izliyorum  :D

Aslında ilk 6 yaşımda izlemeye başladım da diyebiliriz bir bakıma  :D

İlk izlediğim anime One Piece  :D

Nasıl başladığıma gelirsek, ben 6 yaşındayken (demin de söylemiştim (bundan banane derseniz şaşırmam  :D )) star tv de yayınlanıyordu ve ben de 1 bölümünü bile kaçırmadan izliyordum sürekli, boyna, durmadaaannn  :D

Sonra 2 sene evvel falan neydi bu izlediğin çizgi filmin (cahillik paçalardan sızıyor tabi o zamanlar çizgi film nedir abi ya (hep star tv yüzünden)) adı falan neyse öğrendim adının One Piece olduğunu (6 yaşımda izlediğim animenin ismi aklımda kalmaması doğal yani bir bakıma  :D ) ve izlemeye başladııımmmm derken dedim bunu Türkçesi vardır belki hala internette diye geçti aklımdan ama sadece birkaç bölümü varmış  :D
Açtım o olan herhangi bir bölümlerden birini ve o anda il dediğim şey star tv ben senin ta ........ yapacağın dublajı ...... dedim ve o gün bu gündür her pazar yeni bölüm bekleyecek kadar ilerledim ahahha  :D

Cidden animelere dublaj yapmayın yapılcaksa da GERÇEK ANİMECİ'lere yaptırın..

Lastik Lastik Mermiiii!! ----> Bu nedir abi  :D

Gomu Gomu no Pistooollll!!! ----> Asalete bak hele ahah  :D

Ya tamam kesinlikle ama kesinlikle kendi dilimizi kötülemiyorum yapmam da, ama animenin orjinalini bozmanın da bir manası yok yanii  :D

Orjinalini bozmadan yapsalar ya şu dublajları  :D

Kendi özelliklerimden bahsedersem ilerde iyi bir Tiyatro oyuncusu olacağım. (kesin eminim başarıcam  :D )

Sporcuyum aynı zamanda Taekwondo ve Wing Chun ile uğraşıyorum çok profesyonelce olmasa da  :D

Ve sen olarak ta orta düzeyde bir Gamer'ım, orta düzeyde olmamın nedeni ise oyun oynamaya eskisi kadar çok vakit ayıramamış olmam:D

E malum tabi izlenecek bir sürü anime var, provalar var, cosplay çalışmaları var, antrenmanlar var var var her şey varrr  :D

Daha da anlatırdım da sıkılırsınız belki diye kısa kesmeye karar verdim.  :D

BKZ: Bilgilerimi profilimden olduğu gibi kopyaladım o kadar üşengeçlik başka bir şeyler yazamadım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşgeldin Taner...Umarım İyi Anlaşırız :3

Hoşgeldin Taner kardeş bende abdulkadir ^^ 18 yaşındayım umarım iyi geçiniriz. Keyifli forumlar dileği ile Aramıza Hoş Gelmişen :D İstek üzerine imza yapabiliriz burda sana ^^ Bi de imzamdaki fan fict

İşte şimdi tanışma konusuna benzemiş :) Animelerdeki dublaj kıtlığı benimde canımı sıkıyor. Aslında dublaj ekibi kurmak istiyorum ama bunun için kaliteli ve bu işten az çok anlayan insanlara ihtiyacım

Hoşgeldin Taner kardeş bende abdulkadir ^^ 18 yaşındayım umarım iyi geçiniriz. Keyifli forumlar dileği ile Aramıza Hoş Gelmişen :D İstek üzerine imza yapabiliriz burda sana ^^ Bi de imzamdaki fan fictionu okuyup bana yorumlarını sunarmısın ^^ Bayramın mübarek olsun bu arada ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Taner kardeş bende abdulkadir ^^ 18 yaşındayım umarım iyi geçiniriz. Keyifli forumlar dileği ile Aramıza Hoş Gelmişen :D İstek üzerine imza yapabiliriz burda sana ^^ Bi de imzamdaki fan fictionu okuyup bana yorumlarını sunarmısın ^^ Bayramın mübarek olsun bu arada ^^

Teşekkürler pc ye geçtiğim zaman bakarım :D

Taner aramıza hoşgeldin, biraz daha acemilik çekmemek için Forum Kurallarını oku derim :) İyi Forumlar..

Forum kurallarını dün okumuştum gene de teşekkürler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.