Jump to content

Yeni Eleman :D

Hatake_Kakashi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşgeldin Taner...Umarım İyi Anlaşırız :3

Hoşgeldin Taner kardeş bende abdulkadir ^^ 18 yaşındayım umarım iyi geçiniriz. Keyifli forumlar dileği ile Aramıza Hoş Gelmişen :D İstek üzerine imza yapabiliriz burda sana ^^ Bi de imzamdaki fan fict

İşte şimdi tanışma konusuna benzemiş :) Animelerdeki dublaj kıtlığı benimde canımı sıkıyor. Aslında dublaj ekibi kurmak istiyorum ama bunun için kaliteli ve bu işten az çok anlayan insanlara ihtiyacım

ve istediğin gibi biraz (birazdan da fazla) detay verdim sevgili arkadaşım :D :D

İşte şimdi tanışma konusuna benzemiş :) Animelerdeki dublaj kıtlığı benimde canımı sıkıyor. Aslında dublaj ekibi kurmak istiyorum ama bunun için kaliteli ve bu işten az çok anlayan insanlara ihtiyacım var. Yanlış hatırlamıyorsam tiyatroda ses eğitimi veriliyordu. Spor demişsin. Bende Jeet Kune Do yapıyordum. Oyun konusuna gelisek, son zamanlar bende oyunları arkaplanda attım. İyi forumlar.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşte şimdi tanışma konusuna benzemiş :) Animelerdeki dublaj kıtlığı benimde canımı sıkıyor. Aslında dublaj ekibi kurmak istiyorum ama bunun için kaliteli ve bu işten az çok anlayan insanlara ihtiyacım var. Yanlış hatırlamıyorsam tiyatroda ses eğitimi veriliyordu. Spor demişsin. Bende Jeet Kune Do yapıyordum. Oyun konusuna gelisek, son zamanlar bende oyunları arkaplanda attım. İyi forumlar.

aynen dublaj ekibi kurmak şart ama bunun için iyi bir donanım ve eğitimli olmasa bile en azından yapmacık olmadan dublaj yapabilecek kişiler lazım :D :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.