Jump to content

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

free word

Önerilen İletiler

Bana

Abi olarak Fairy Tail'dan Laxus veya Bakumandan Fukudanın abim olmasını isterdim :D

Ablaya gelirsek DxD pek sevmesemde oradaki  akeno  Minami-ke Haruka veya Gintamadan Tsukuyo ve tabi ki Erza ablam 

olabilir peki sizin :P

P.S:Yorumların bir çoğunda abla olarak Erza Scarlet yer aldığı için  Erzayı hepimizin ablası ilan ediyorum :D

P:S2: Bundan kısa bir süre önce konu başlığı değiştirimldi ve daha genel bir başlık yapıldı ondan ilkler abi abla asdfg belirtiyim dedim 

Düzenlenme: free word tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 129
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

bak kaminayı unutmuşum ben  top 10 /5 abi karakterleri listesinde ilk 3 girercek bir karakter o :)   tatlı kalmazdı evde  :D    abin olsaydı shizou sana çıkma teklifi edicek çocuğa acırdım :D    abin

Bleach "Zaraki Kenpachi" abim Bleach"Matsumoto Rangiku" arkadaşım Kaichu Wa Maid Sama "Usui""my darling ^_^ olmasını isterdim...   Gerçi Kenpanchi, Usui'yi yaşatmaz öyle bir durumda :huh:  :D

Usuiii, aynen Misaki'ye ne yaptı ne etti sonunda kendini beğendirdi :D Çok zeki ve iyi niyetinden dolayı L bana çok karışmadığı sürece sıkıntı olmaz ya :) Wave adamın dibi zaten :D

Posted Images

anime değil ama noblesse mangasında sarışın bi adam vardı çok önceden okuduğum için ismini hatırlamıyom. abim olsun çok isterdim çok havalıydı. zaten hep abim olsa keşke demişimdir. millet yakışıklı mankenleri falan sevgili olarak hayal eder ben abim olarak hayal ediyom o kadar yani :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.