Jump to content

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

free word

Önerilen İletiler

ben bir animenin filmini ne kadar iyi yaparlarsa yapsınlar anime kadar iyi olmıyacağını düşünüyorum çünkü animede karakterleri çizerek yaptığın için karaktere uyan kişiler  çizersin ama film dediğin zaman o karaktere uygun var holan insanlardan seçmen gerek bide  oyun culuğu da iyi olması lazım . son olarak tipleme sonuç olarak mikasa yı oynıynıcak karakter mikasaya benzemez ise hiç tadı kalmaz dünyanın en iyi efecklerini kullansanda bir cosplay partisine benzer bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Geçtiğimiz nisan ayı dolaylarında anime ve mangasıyla tüm dünyada büyük ve sağlam bir hayran kitlesi oluşturmuş seri Shingeki no Kyojin’in live-action filminde popüler oyuncu Miura Haruma’nın boy göst

Açıkçası bi anime olsun, roman olsun vesaire filme çevirilmesine pek sıcak kanlı bakamıyorum. Orjinallikten uzaklaşarak değişik şeyler oluşabiliyor. Bana göre herşey orjinalinde güzeldir, tadını bozma

iyi olmama olayı karakteri benzetemiyorlar bizde biraz garipsiyoruz ondan güzel gözükmüyor ama bu tür animelerin liveları oyuncuları ne kadar iyi olsaoda pek iç açıcı gözükmüyor :(

eğer şöyle bir avatar,açlık oyunları gibi iyi efektler kullanılır,üstünde uğraşılır , bol para harcamayı göze alabilirlerse bence harika olur.sonuçta bence tüm dünyada listelere girebilecek bir film yapabilirler.yoksa yeteneği olmayan cosplayerları klip çekmek için bir araya toplamışlar gibi olur.insan heves ettiğine ağlar sonra.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gantz , dragon ball animeleri ile filmlerini izleyenler  bilir.animelerin sinema filmine uyarlanmasının ne kadar kötü bir hata olduğunu. anca yüksek bütçeli ve bol görsel efekler olursa bir şeye benzer.

( shingeki no kyoji animesinin ilk 25 bölüm hakkında aklınıza takılan her soruya bir cevap bulabileceğiniz kendi teorilerimden oluşan çalışmalarım vardır.ilgilenler buyursun. http://forum.turkanime.tv/topic/11350-shingeki-no-kyojin-sorular-ve-fan-fiction-%C5%9Feklinde-cevaplar%C4%B1/  . buda mitolojik bir kurgu hikayesi. http://forum.turkanime.tv/topic/9071-shingeki-no-kyojin/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.