Jump to content

2014 Sonbahar Dönemi Animeleri

Kaxell

Önerilen İletiler

Kasma sıkıntısı olmasın diye spoiler içine alıyorum. Bu chart zaman geçtikçe güncelleniyor, o yüzden sonbaharda beklediğiniz ama göremediğiniz bir anime olursa korkmayın.

nYL0Mg.jpg[/url]

Okuyamayanlar için link: http://static.neregate.com/2014/07/neregate.com-Fall-2014-Anime-Chart-v1.png

Yorumum: Orada bir "Fate" var uzaklarda... B)  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kasma sıkıntısı olmasın diye spoiler içine alıyorum. Bu chart zaman geçtikçe güncelleniyor, o yüzden sonbaharda beklediğiniz ama göremediğiniz bir anime olursa korkmayın.     Okuyamayanlar i

Amagi Brilliant Park  Orenchi no Furo Jijou Psycho-Pass 2 Sora no Method Shigatsu Kimi wa no Uso World Trigger Trinity Seven: 7-nin no Mahoutsukai Mushishi Zoku Shou 2 ve belki 2. sezonuna başlayabili

En çok bekledigim seri Orenchi no Furo jijou nedense :D World trigger'i de merak ediyorum :D Ah bide Tirinty Seven izleyecegim kendimi zorlayarak. Mangasını da zorla okumuştum. Haremleri sevemiyorum :D 

Bunlar dışında hep ikinci sezondu, film türüydü, ova falan çıkıyor. Gundam'lara şaştım zaten :o Gene bir sürü izleyecek anime var :D

Watamote ve Gargantia ova gelmesi iyi oldu ya. Özlemiştim serileri :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yine mangalarını okuduklarım -_-

Popüler olan yeni mangaları okuyorum. Sonra onları popüler olduğundan anime yapıyorlar. Mangadan hikayeyi bildiğimden çoğunu izleyesim gelmiyor, onun yerine yeni mangalar buluyorum. Onlar da anime oluyor..... :depressed2-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Log Horizon 2 ve Fate/Stay Night'ı merakla bekliyorum. ama Fate Saber rotası yerine UBW rotasından ilerliycekmiş, ben Saber rotasını tercih ederdim :(

niye hiç P.A Works animesi yok? bu elemanların bütün animeleri çok iyi oluyor. bu sezon tatil falan mı yapıyolar yoksa :(

bi de o en sağ alttaki Ore, Twintail ni Narimasu'nun konusu lens galiba. o ne olm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.