Jump to content

Forum da Yeni Değilim Ama...

Lucifèr

Önerilen İletiler

M.o dostum bu arada Oltan desek Kaan bana soğuk geliyorda. Güler gibi oldum :) ama aynı ben gibi bu işi proflara bırakalım bence -_- (Güldürme işini)

Oltan bro zaten burda güldürme gibi bi amaçla yazmamıştım :D Bu arada güldürme işindede prof sayılırım yani şahitlerim var ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Forumda yeni değilim ama gel gör ki bi kendimi tanıtma konusu açmaya çok üşendim  neyse işte başlıyoruz fight! :   Adım: .... Soy Adım:... Yaş:... Forumu  takip ettigi yıl 1.5 sene Foruma üye oldugu a

Öhömm 1 dakika yavf ilk bi yaşına bak ondan sonra söylediğin kişi dediklerinden hoşlanıyormu bi sor ondan sonra yazdıklarına bida bak hani kısaca diyorumki yazdıklarından hoşlanmayanlar var.Bu arada b

sivimi yazdın :D birtek fotoğraf eksik :P her neyse hoş geldin mi diyeilm şimdi bilemedim :D iyi oldu aslında ismini öğrenmiş olduk :) P:s: benimde isimde han ve padişah ismidir :3 Ayhan oğuz kağanın

Oltan bro zaten burda güldürme gibi bi amaçla yazmamıştım :D Bu arada güldürme işindede prof sayılırım yani şahitlerim var ^^

Haa ok. Dostum beni ciragin olarak al ozaman. sempaii .)Derim sana artik .d ..

Hoş geldin Kaan Oltan, CV ye bir göz attım. Biz seni arıcaz. (Aslında arayacağız yazıcaktım ama güzel olmazdı :))

Yazaydın iyidi yani sorunda olmazdi fena olmazdida belki kötü olurdu :) olmaďi gulduremedim gene
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sende biraz saçmalama lütfen, lütfenn... neyse ben konuyu dağıtmadan gidiyorum <_<

acımam valla o benim en kıymetlim ilk anime arkadaşım :D

Yapmayin be canim sıkıdı ne yapayim yani saat uc olmus lafami kalir 2. Ben ortaya cikti artik durmaz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.