Jump to content

Forum da Yeni Değilim Ama...

Lucifèr

Önerilen İletiler

Forumda yeni değilim ama gel gör ki bi kendimi tanıtma konusu açmaya çok üşendim  neyse işte başlıyoruz fight! :

• Adım: ....
  • Soy Adım:...
  • Forumu  takip ettigi yıl 1.5 sene
  • Foruma üye oldugu andan itibaren geçen zaman 1 ay :D
  • Erkeğim :D (bu saçma oldu :D)
  • Neyse koyu Beşiktaş'lıyım <3  :blocked-onion-head-emoticon:
  • Bu arada gülmeyi çok severim dolayısıyla güldürmeyi severim(Nedense pek basarılı oldugum soylenemez) 
  • En sevdigim anime One Piece :D Nami-swan  :bled1-onion-head-emoticon:  
  • Neyse başka bişey düşenemiyorum ha bide merak edenler için ismimin anlamini yazayım malum çok yoktur Oltan ismi pek bilinmez de :D

Oltan: Şafak vakti anlamına gelir veya tan yerinin ağarması(Oltan ilk türkçede yer alır su anki türkçede yoktur)

Kaan: Hükümdar anlamı taşır

Sungurlu: Bunu bilmeyen yoktur heralde Osman Gazi'nin Sağ kolu Sungur Beyden geliyor :D

Ha bi de Kaan Oltan: Bi tamlama Şafak Vakti'nin Hükümdarı anlamına geliyor :D Babam koyarken ne düşünmüşse artık :D

Neyse fazla uzatmak istemiyorum eleştiriye açığım banane senin isminin anlamindan gibi şeylere :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Forumda yeni değilim ama gel gör ki bi kendimi tanıtma konusu açmaya çok üşendim  neyse işte başlıyoruz fight! :   Adım: .... Soy Adım:... Yaş:... Forumu  takip ettigi yıl 1.5 sene Foruma üye oldugu a

Öhömm 1 dakika yavf ilk bi yaşına bak ondan sonra söylediğin kişi dediklerinden hoşlanıyormu bi sor ondan sonra yazdıklarına bida bak hani kısaca diyorumki yazdıklarından hoşlanmayanlar var.Bu arada b

sivimi yazdın :D birtek fotoğraf eksik :P her neyse hoş geldin mi diyeilm şimdi bilemedim :D iyi oldu aslında ismini öğrenmiş olduk :) P:s: benimde isimde han ve padişah ismidir :3 Ayhan oğuz kağanın

sivimi yazdın :D birtek fotoğraf eksik :P her neyse hoş geldin mi diyeilm şimdi bilemedim :D iyi oldu aslında ismini öğrenmiş olduk :)

Ahaha :D onuda atcaktım atmadım yani oha derler falan die bi vesikalık koyimmi ? :) Yada Selfie(Nasıl yazıldıgını bilmiyorum dogrumu ? :D ) falan 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.