Jump to content

Japonya’daki Cinayet Yüzünden Psycho-Pass İptal

Skadi

Önerilen İletiler

Japonya’daki Cinayet Yüzünden Psycho-Pass İptal Edildi

Uyarı: Bu haber, gerçekleşen bir vahşet ile ilgilidir ve bazı okurları rahatsız edebilir.

Psycho-Pass New Edit animesi bu hafta 4. bölümünü vermesi gerekirken bu bölümün iptal edildiği, yayımlanmayacağı ve anime serisinin 5. bölümüyle birlikte devam edeceği duyuruldu. Bölümün iptal edilmesinin nedeni ise anime ve manga dünyasında eşine çok rastlanan bir olay değil.

Japonya’da son zamanlarda konuşulan olay 15 yaşındaki lise öğrencisi kızın, 16 yaşındaki sınıf arkadaşı kız tarafından vahşi bir şekilde öldürülmesi. Söylenenlere göre kafasına 10 çekiç darbesi alan ve sonrasında testereyle sol eli ve kafası kesilen zavallı kızın polisler tarafından bulunan parçalanmış cesedi, insanların kanını dondururken bu olay Psycho-Pass’e patladı çünkü anime serisinin bu hafta yayımlanması gereken bölümünde de benzer bir olay bulunuyordu. Elbette rastlantı anime ekibini de şok etti ve insanların hassasiyetinden dolayı programdaki bölüm iptal edildi.

psycho-pass-iptal.jpg

psycho-pass-iptal.jpg

psycho-pass-iptal.jpg

Psycho-Pass New Edit anime serisi bu koşullardan dolayı bir bölüm eksik bir şekilde devam ederkenPsycho-Pass 2. sezon ve anime filmi çalışmaları da sürüyor.

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animeden etkilendiyse eger , hentai izlese kim bilir ne yapar :D

Japonya’daki Cinayet Yüzünden Psycho-Pass İptal Edildi   Uyarı: Bu haber, gerçekleşen bir vahşet ile ilgilidir ve bazı okurları rahatsız edebilir.   Psycho-Pass New Edit animesi bu haf

peki bu kız anakarakterin ismini bağırıp camdan da atlamış mı? Bunu okuyunca camdan atlayan çocuğa öfkemi hatırladım!!

Posted Images

Neden Böyle Bir Şey Yapmış Merak Ettim Doğrusu Ayrıca O 16 Yaşındaki Kızda Nasıl Böyle Bir Şey Yapabildi Daha Hayatının Baharında Olan Bir Kıza Böyle Bir Şey Yapılması Gerçekten İçler Acısı 

Not:Kızı Öldüren 16 Yaşındakine Aynı Şekilde Cezalandırılmalı Diye Düşünüyorum (Hammurabi Kuralı) 

Not:İlk Sol Eli Kesilmeli Kafasına Çekiçler Vurulmalı Kafası Kesilmeli

Not:Beni Cani Diye Görmeyin O Kız Daha Hayatını Yaşayamamıştır Diye Düşünüyorum

Not:1 İnsanın Yaşamına Karar Vermek Yada Yaşamını Elinden Almak Kadar Kötü Bir Şey Yoktur

Not:Çok Konuştum Böyle Bir Şeyde Olmaz Herhalde ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence anime ile alakalı olması biraz uzak olabilir. Yani sırf anime için biri birini öldürürse biraz aşırı olmaz mı? Şahsen ürktüm :D

Ayrıca 15 yaşındaki bi kişi nasıl soğukkanlılıkla böyle bi işe kalkıştıysa gerçekten ciddi zihinsel sorunları olmalı. Sırf kızı suçlu tutamayız bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.