Jump to content

Japonya’daki Cinayet Yüzünden Psycho-Pass İptal

Skadi

Önerilen İletiler

Olayın animeler veya psyco-pass ile yakından uzaktan ilgisi yoktur büyük ihtimal, ama psyco-pass için reklam şansı olduğundan kullanmıştır şirket, devir ekonomi devri :P

Ahahaha :P iyi bi görüş ama Spoileri Bakuman 3 izlediysen aç :P

Bakuman'ın 3. sezonunda pcp'yi falan şey ediolar (çocuklar taklit edior) mükemmel suç tamam :P zararlı falan diolar japonların psikolojisi çok farklı bence nasıl olsa anime/manga onlarda kültür bizde çizgi film dio analar/babalar :P  :) genede görüşler farklı Ekonomide baya etkilidir belki ''Maybe''

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animeden etkilendiyse eger , hentai izlese kim bilir ne yapar :D

Japonya’daki Cinayet Yüzünden Psycho-Pass İptal Edildi   Uyarı: Bu haber, gerçekleşen bir vahşet ile ilgilidir ve bazı okurları rahatsız edebilir.   Psycho-Pass New Edit animesi bu haf

peki bu kız anakarakterin ismini bağırıp camdan da atlamış mı? Bunu okuyunca camdan atlayan çocuğa öfkemi hatırladım!!

Posted Images

kaçın :D delirmiş yada aralarında bişey geçmiştir :D falan filan bu yıllar böyle teklonoji böyle düşünceler normal insanda öldürme tutkusu oluyor vallahi 

örn : bi haberde adam adamı bıçaklıyo öyle bi diyolarki katil moda geçiyorum oyuna girip adam kesiyorum oyunda   :D yani ölümleri cinayetleri haberlerde balandırıyolar artı bazı animelerde de öle adam öldürüyo katliyam yapıyo adamlarda insanın piskolojisi gdiyo örn elfen lied neyse çok konuştum ama hakklıyım

Knedi iletini begenmek opi :) şukuluyum bari seni :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bizde kendini pokemon sanıp camdan atlayan çocuk varken buna üzülemiyorum malesef. O çocuğun adını merak ettim şimdi. Kesin paylaşmamışlardır. Nasılsa o zamanın tüm gençleri kendisinden nefret ediyor ve adı duyulsa onun için çok da iyi olacağını sanmıyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.