Jump to content

The Last: Naruto the Movie Videosu

Skadi

Önerilen İletiler

The Last: Naruto the Movie Videosu Ortaya Çıkıyor

the-last-naruto-the-movie-videosu.jpg

6 Aralık 2014′te gösterime girecek olan The Last: Naruto the Movie anime filminin teaseri daha öncebahsettiğimiz üzere Naruto Shippuuden 370 ile birlikte yayımlandı. Eğer anime serisinde geriden geliyorsanız, anime serisini değil mangayı takip ediyorsanız veya bölümü izleme fırsatı bulamadıysanız teaseri aşağıdan izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=9_SqvKm_Jo0

Yetişkin Naruto’nun ilk kez görüldüğü anime filminde Uzumaki Naruto daha uzun boylu ve daha kısa saçlı olarak anime filmi kadrosunda bulunan mangaka Masashi Kishimoto tarafından tasarlandı. Şimdi ise gözler yarın yayımlanacağı söylenen tanıtım videosuna çevrildi. Eğer bir gecikme yaşanmazsa tanıtım videosuyla birlikte güncellenecektir.

Alıntı: AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

The Last: Naruto the Movie Videosu Ortaya Çıkıyor     6 Aralık 2014′te gösterime girecek olan The Last: Naruto the Movie anime filminin teaseri daha öncebahsettiğimiz üzere Naruto Shippuuden 370 

Askere gidiyo galiba tıraş olmuş :D

Ben hiç bir şey yapmadım gene kafasına eseni yapmış :D

Karakter tasarımı.... Yetişkin hali demişler, aynısının saçı kısa halini yapmışlar. 

Halbuki animenin bi bölümünde naruto'nun yetişkin hali geçmişti, bin kat iyiydi.

Şu tip gibi birşeyler yapsalar +1

tumblr_myxb7ytgeq1rfeyqpo2_500.gif

hangi bölüm acaba bu sahne ben bunn fan yapıım bir vidyoran olduğunu sanıyordum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karakter tasarımı.... Yetişkin hali demişler, aynısının saçı kısa halini yapmışlar. 

Halbuki animenin bi bölümünde naruto'nun yetişkin hali geçmişti, bin kat iyiydi.

Şu tip gibi birşeyler yapsalar +1

tumblr_myxb7ytgeq1rfeyqpo2_500.gif

Aynen ya çocuk büyüdükçe daha saçma çiziyolar karakteri bazı yerlerde baby face resmen narutonun son halinin biraz daha minato gibi olması isterim ben açıkcası bu videodaki çok saçma geldi bana

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hangi bölüm acaba bu sahne ben bunn fan yapıım bir vidyoran olduğunu sanıyordum

Yok bu animede geçiyor - sanırım mangada da geçiyordu- şu Nagato'lu kısımlarda olması gerekti sanırım. Çok uzun zaman önce izledigim için tam hatırlayamıyorum kusura bakma :D 

Aynen ya çocuk büyüdükçe daha saçma çiziyolar karakteri bazı yerlerde baby face resmen narutonun son halinin biraz daha minato gibi olması isterim ben açıkcası bu videodaki çok saçma geldi bana

Katılıyorum, biraz daha erkeksi hali gerek :D Büyük hali diyerek resmen çocuksu halini çizmişler gibi geldi bana. Açıkçası Kishimoto nasıl böyle birşey yaptı anlam veremiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.