Jump to content

The Last: Naruto the Movie Videosu

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

The Last: Naruto the Movie Videosu Ortaya Çıkıyor     6 Aralık 2014′te gösterime girecek olan The Last: Naruto the Movie anime filminin teaseri daha öncebahsettiğimiz üzere Naruto Shippuuden 370 

Askere gidiyo galiba tıraş olmuş :D

Ben hiç bir şey yapmadım gene kafasına eseni yapmış :D

Naruto o kıyafetleri kefeni olarak almış sanırsam mezara kadar götürcek :D korkarım Saçlar desen  berbat uzatması lazımken kısalıyor.Bari asker tıraşı falan yapında ciddiyet katsın iyice baby face olmuş saç etkisi yüzünden :D

Naruto mangasını içeriğe katmassak anime deki çizimleri vasat buluyorum açıkcası pokemon gibi büyümeyen hatta küçülen ashe le yarışıcak korkarım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Arkadaşlar Öncelikle Bu Bir Teoridir Arada Spoiler doludur oyuzden hazırlıklı olun ......................................

Spoiler Krallığına Giriş Yaparsın Bak Sonra Demedi deme

Giriyorsun bak spoiler var girme

Tamam yetti la giriyosan gir 

Arkadaşlar Bir çok trailerını seyrettim konusu aşk diyen kishimoto Ootsuki klanını neden karıştırdı? tabikide cevapsız kalan hamura sorusunu cevaplandırmak için bence aşk teması altında eksik kalan hikayeleri vs doldurucak bu movie Bildiğiniz Üzere Ootsuki klanı Rikudou sennin Yani Hagoromo Ootsukinin klanıdır peki 4. yada 5.trailerda naruto neden ootsuki diyerek şaşırıyor tabikide bu konu üzerinegitmemiz gerek trailerlarda bayanmı erkekmi bilemediğim birisi var saçları beyaz ootsuki klanı gibi giyniyor Giynişinde Tam Kaguyayı (Rikudou sennin in anasıdır kendisi) Anımsatıyor bana Bu konuda teorim şu Kishimoto Bizim merak ettiğimiz hamuraya ne olduğunu göstercek anlatcak 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.