Jump to content

Japonyadan şok eden karar!

uraharakisuke00

Önerilen İletiler

Hahaha kapatıyorlarmış :D nereye kapatıyorlar.Ancak Japonlar kendi sitelerini kapatabilirler buda gereksiz olur zaten.Asıl kapatmak istedikleri onlar için yabancı olan mesela Türkanime ya da Mangareader'i de yalnız Japonya üzerinden girşini engelleyebilirler.

Uluslararası durumlarda Amerika bile baş edemiyor kaçak siteleri kapatmaya.Mesela The Pirate Bay'da her programın kaçağı var ve kaç yıldır hala ayakta.Ordusuna sınırlama getirilmiş güçsüz Japonlar mı kapatacak bu siteleri?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 89
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime bir görsel sanattır... Sanat üzerinden para kazanılan bir dünyada yaşamamız zaten çok üzücü... İnsan bir hayal kuruyor ve bu hayalini çizime döküyor.. Milyonları peşinden sürüklüyor... Bu parad

Saçmalık onlar getiriyor da biz mi almıyoruz, Ülkemizde yayınlanan berserk ciltleri neden gelmiyor sannediyorsunuz, Adamla konuştum diyor ki adam: japonlar işten cağıyor,anlaştığımız fiyatı şimdi kabu

Hahaha kapatıyorlarmış :D nereye kapatıyorlar.Ancak Japonlar kendi sitelerini kapatabilirler buda gereksiz olur zaten.Asıl kapatmak istedikleri onlar için yabancı olan mesela Türkanime ya da Mangaread

Açıkcası bu durumun Türkiyeyi etkilemesi imkansız.Çünkü türkiyede anime manga legal sektör yok çindeki legal sektörlerin isteği üzerine savaş açmışlardır büyük ihtimal.Ama türkiyede böle bir sektör olmadığı için bu tarafları dikkate alıcaklarını sanmıyorum.Zaten o kdr çok site varki  japon bakanlığı bile takip edemez bu illegal sektörü bence onlar 5 tane kapatır admlar 10 tanesini tekrar açar sıkıntı değil.

Mangareader mangahere gibi siteler scans sitelerinden çalıyorda sanki scans sitelerin yaptıkları legal mi değil ama parayı kazana tabi bu siteler açıkcası bende mangahere gibi sitelerden okuyorum çevirmen grubuna girmiyorum çoğu zmn

Bu işin sonunda Japonlar bir yere varmaz kendi sektörlerine çomak sokarlar anca o kdr 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GG eğer korsan engellenirse sıçtık bizdede orjinal animeler ve mangalar vergiyle zaten ateş pahası anime izleme oranı acayip düşüşe geçer. :(

+1 izlenmez kimse izleyemez.siz hiç

japonya harici yayınlanmamış animelerin fiyatlarına baktınız mı?bir blue ray kutusu ne kadar biliyormusunuz?(orjinal çizimler+bonuslar vs dahil)

dolar fiyatı ve gümrük +kargo masrafı içinde amerika ve ingilterede yayınlanmamış bir anime blue ray box 120dolardan 600 dolara çıkıyor:D...

çok pahalı bir zevk değilmi?sizce?şirketlerde satmak zorunda bunları...neyse konuşmayacam...rakamlar konuşsun

çok sevdiğiniz irregular at magic school serisinin daha batı da yayınlanmamış blu ray fiyatı ...kargo dahil...

http://www.yesasia.com/global/the-irregular-at-magic-high-school-nyuugakuhen-vol-1-blu-ray-cd-first/1035494030-0-0-0-en/info.html

79 dolarcık 200 tl kadar:D,fansublar niye var değil mi?:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.