Jump to content

Beni de aranıza alın :D

Sawakaze

Önerilen İletiler

Biri derki:

Patatesten gelmen domates olamayacağın anlamına gelmez.

Şimdi bayağı bir öneri yapardımda imzam intihar etti.

Öptüm B)

(bu arada hoş geldin forum olarak çok tatlıyız jaberin olsun ;)

Eziklik değil de ukalık olsun istemem. :) öneriler ve mesajlar için çok teşekkür ederim :-D Evet free. Gintoki resmilik bozmaya birebir :-D

Aynen Gökçe jaberin olsun çok tatlıyızdır gerçekten ^^ Heleki ertuğrul...

Bi görsen çok tatlı çocuktur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tamam ukalalık yapacam ben. Hazır olun çirkef olcam :-D

Hoş geldin gökçe ay em saybır :D İnşallah güzel zaman geçirir iyi arkadaşlar bulursun kendine forumda :) (böyle deyince sanki benimle arkadaş olamazsın demiş gibimi oldum  :mellow: Benimle istedigin z

Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama yeni gelen üyelerde eziklik psikoloji mi var,Gelen beni de alın yazıyor,almasak girmeyeceksin sanki Egon yerlerde biraz şişir ; ) Hoşgördük bacım :T

Posted Images

Eziklik değil de ukalık olsun istemem. :) öneriler ve mesajlar için çok teşekkür ederim :-D Evet free. Gintoki resmilik bozmaya birebir :-D

Bırak ulakalık olsun kendin gibi davran kafi,sana en fazla yapabilecekleri ban atarlar daha ne yapabilrler ki : ) Kimseden korkacak bir durum yok dilediğin gibi yorum at, pısırık olma :D

Bir de kızsın asıl sen yapayacaksın ukalalık da, ben mi yapacağım kız dediğin zaten biraz burnu havada olmalı, kendine güveni olmalı,her şeye evet  diyen adamları zaten sevmem,bu yapan kız ise allah göstermesin :T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saybır nazik teklifin için teşekkürler. Sende boş zamanlarnda istediğin zamanlarda bana mesaj atabilirsin :-)

Flooda dikkat et çoklu alıntıyı kullan :D Avatar lazımsa avatar haremimiz var yani şekiliz  B)  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En makulu baktın ters tepiyor diğer geri adım at 

2-3 gün sular durursun sonra trollüğe devam  :lol:

Şahsen ben onu yapıyorum adminlerde bir şey yapamıyor,sonra konu ile alakalı bir şey yazıyorum şimdi yaptığım gibi

bkz:Hoşgeldin gökçe 

Edit flood yapmışsın flood yasak kaldır onu :D

Bu site de tek ben flood yapabilirim :S

Dün akşam ki adminler izin verdi flood yaptım:T

GbRgg7.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.