Jump to content

Otaku Dünyası [Pek Yakında Sizlerle!][Canlı Yayın Haftaya!]

kemal895

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle Kendimi Tanıtayım Benim Adım Kemal Ve Her Burdaki İnsan Gibi Genel Bir Otakuyum Ne Bir Azı Nede Bir Fazlası

Dün Arkadaşımla Konuşurken Anime Şarkısı Dinliyorduk Her zamanki Gibi Dediki Gel Anime Şarkısını Türkçe Anlamlarına Bakalım Bizde Baya Baya Çevirdik Şarkıyı Sonra Arkadaş Dediki Gel Bir Blog Tarzı Site Kuralım Hep Japonca Mırıldandığımız Şarkıların Anlamını Bilen Pek Bir Kişi Yoktur Dedi Bende Tamam Dedim Ve Otaku Dünyası Adlı Siteyi Açmaya Karar Verdik

Fakat Sitemiz Şu An Bakımda Olduğu İçin[Kategorize Ve Görsellik İçin]Sizinle Siteyi Paylaşamayacağım Her Yaştan İnsanın ilgini Çekecek Şeylerle Doldurmayı Planlıyoruz Bu Siteyi Tabi Sizlerinde Yardımı İle.

Peki Anladık Otaku Dünyası Denen Şeyi İçinde Ne Var İlgimi Çekecek Olan Nedir?

Şimdiki Kategorilerimiz:

Güncel Anime Haberleri
HD Wallpaperlar

Kawaii Anime Karakterleri

Genel Anime Yorumlama

Anime Şarkılarını Türkçe Çeviri

İstek Şarkı Gibi Bir Radyo Yayını

Haftalık Canlı Yayınlar[Anime Yorumlama Vb]

Bu Kategorilerden "Anime Şarkılarını Türkçe Çeviri" Sonuncusunu Anlamadığınıza Eminim Bir Düşünsenize Ağzınızda Japonca Bir Şarkı Vır Vır Söylüyorsunuz Peki Bu Şarkının Türkçe Karşılığı Veya Anlamı Nedir? Düşündünüzmü Hiç Gerçekte Ne Anlama Geldiğini? Bu Bölümde Anime Şarkılarını Lyrics Olarak Sizlere Türkçe Şekilde Vereceğiz Hata Olmamasına Dikkat Edilecek Özenle Çevirilecektir Bence Bu Çok Güzel Bir Olay Çünkü Bunu Yapan Fazla Kimse Yoktur Diye Düşünüyorum Türkiyede. Çevirmen Arkadaşların Bu Konuya Bakacağına Eminim.

Her Hafta Veya Her 3 Günde Bir Anime Değerlendirmesi Yapmayı Düşünüyoruz Keza Her Gün Vaktimiz Olmuyor. Tabiki Bunuda Sizlerin Beğeneceği Şekilde Yapmayı Düşünüyoruz Görsel Ve Açıklaması İlgi Çekici Olacak Şekilde Ve Insanı Caydırmayacak Bir Düzende.

Sizinde Katılımlarınızla Bu Siteyi Geliştirmeye Başlayacağız. O Zaman Geldiğinde Sizinle Tekrar Buluşmak Niyetiyle

Hoşçakalın :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Kendimi Tanıtayım Benim Adım Kemal Ve Her Burdaki İnsan Gibi Genel Bir Otakuyum Ne Bir Azı Nede Bir Fazlası Dün Arkadaşımla Konuşurken Anime Şarkısı Dinliyorduk Her zamank

Bence iyi düşünmüşsünüz :good-job-onion-head-emoticon:  Şarkıları iyi çevirip güzel vakit geçirilebilecek bir site yapacaksınız anlaşılan..:) Kolay gelsin..:)

Yorumun İçin Teşekkürler Türkiyede Az Bulunur Diye Bu Projeye Atıldık Sıkın Dişinizi Yakında Sizlerleyiz :)

Bence iyi düşünmüşsünüz :good-job-onion-head-emoticon:  Şarkıları iyi çevirip güzel vakit geçirilebilecek bir site yapacaksınız anlaşılan.. :) Kolay gelsin.. :)

Yorumun İçin Teşekkürler Türkiyede Az Bulunur Diye Bu Projeye Atıldık Sıkın Dişinizi Yakında Sizlerleyiz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam çalışmanız çok güzel tamamda 2 kişiyle bu yazdıklarının hepsini yapmak zor olmicakmı veya kaçırdığım bi yermi var ^^

Yorumun İçin Teşekkürler Yabancı Dilimiz Sağlam Olduğu İçin Bunun İçin Endişe Duymamaktayız Ihtiyaç Olduğu Zaman Buraya Alımlar Açabiliriz Biz Bu İşi Zevk İçin Yapıyoruz Zaten :) O Yüzden Kafanıza Takmanıza Gerek Yok Şu An Canlı Yayını Planlamaktayız Nasıl Yapalım Diye Yorumlarınız Önemli Bizim İçin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yorumun İçin Teşekkürler Yabancı Dilimiz Sağlam Olduğu İçin Bunun İçin Endişe Duymamaktayız Ihtiyaç Olduğu Zaman Buraya Alımlar Açabiliriz Biz Bu İşi Zevk İçin Yapıyoruz Zaten :) O Yüzden Kafanıza Takmanıza Gerek Yok Şu An Canlı Yayını Planlamaktayız Nasıl Yapalım Diye Yorumlarınız Önemli Bizim İçin.

Canlı yayını twitch tv üzerinden yapabilirsiniz görsel olmicaksa çok rahat yaparsınız hemde , görsel olacaksada gayet kaliteli yayın yapabileceginizi düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Canlı yayını twitch tv üzerinden yapabilirsiniz görsel olmicaksa çok rahat yaparsınız hemde , görsel olacaksada gayet kaliteli yayın yapabileceginizi düşünüyorum.

gayet iyi bence umarım sorunsuz bir şekilde siteyi açarsınız ve yayına başlarsınız :D

Teşekkürler. Bir Sistem Geliştiriyoruz Ondan SOnra Açabiliriz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.