Jump to content

Önerilen İletiler

Merhaba, arkadaşlar!

Yaklaşık beş senedir Anime ve Manga dünyasına mensup biri olarak, Anime ve Manga severlerin Android işletim sistemli telefonlarında mutlaka bulunması gereken 8 uygulamayı inceledim.

Video belki biraz uzun, ama videonun hemen altındaki kısımdan uygulamaların tanıtımlarının başladığı dakikalara geçebilirsiniz (MangaWatcher uygulamasının tamamını izlemenizi tavsiye ederim, çok detaylı ve kişiselleştirilebilir bir uygulama)

https://www.youtube.com/watch?v=NRbGM6S4Rtw

Düzenleme: Uygulamaların bağlantı adresleri videonun altına eklendi (YouTube videosunun altında)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba, arkadaşlar!   Yaklaşık beş senedir Anime ve Manga dünyasına mensup biri olarak, Anime ve Manga severlerin Android işletim sistemli telefonlarında mutlaka bulunması gereken 8 uygulamayı incele

MangaWatcher'in geliştiricisi ile ufak bir görüşme yaptım. Gördüğünüz gibi. Geçen konuşma;   "Merhaba, ben Burak Şolt, büyük bir MangaWatcher hayranıyım. Bir ricam olacaktı da, "www.mangaoku.net"i m

İyi güzel olmuş eline sağlık, bu uygulamaları indirme linki olarakta ekleseydin buraya iyi olurdu ayrıca isimlerini yazsan, birkaçta açıklama, video izlemek kasıyor...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.