Jump to content

Merhaba Arkadaşlar

ErenJeager

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar adım ferhat 20 yaşındayım 5 yıldır düzenli anime izliyorum pek çok türde anime,ova,movie izledim ama aralarında en sevdiğim animeler fantastik aksiyon ve macera türlerini bir arada barındıran animelerdir. Sıkı bir one piece hayranıyım . shingekhi no kyojin animesinede ki karakter eren jeager ı çok severim o yüzden avatarım ve imzam eren jeager den oluşur.. Ben  türkanime sitesinde 2009 da ilk anime izlediğimden beri buradayım ilk defa forum kısmını kullanıyorum bu tanışma kaynaşma kısmını gördüm ve yeni bir üyenin tanışma metnini okudum bende yazmak istedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar adım ferhat 20 yaşındayım 5 yıldır düzenli anime izliyorum pek çok türde anime,ova,movie izledim ama aralarında en sevdiğim animeler fantastik aksiyon ve macera türlerini bir arada

Hoşgedin Ferhat abi (malum arada 3 yaş var) bende Berat :hi-onion-head-emoticon: Keyifli forumlar.

Hoşgeldin ^^

Merhaba arkadaşlar adım ferhat 20 yaşındayım 5 yıldır düzenli anime izliyorum pek çok türde anime,ova,movie izledim ama aralarında en sevdiğim animeler fantastik aksiyon ve macera türlerini bir arada barındıran animelerdir. Sıkı bir one piece hayranıyım . shingekhi no kyojin animesinede ki karakter eren jeager ı çok severim o yüzden avatarım ve imzam eren jeager den oluşur.. Ben  türkanime sitesinde 2009 da ilk anime izlediğimden beri buradayım ilk defa forum kısmını kullanıyorum bu tanışma kaynaşma kısmını gördüm ve yeni bir üyenin tanışma metnini okudum bende yazmak istedim.

Hoşgeldin ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.