Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei FC

Barış

Önerilen İletiler

İmza bölümüne hepsini koyabilirsin seçmeyle olmasın bence isteyen istedigini kullansın zaten bu FC'den oldugun hepsinde belli oluyor  ;)

Yine döktürmüşsün... Onlin3'nin çalışmalarınada bakmanı öneririm oda çok iyi yapıyor. Farklı şeyleride denemen lazım bence  ^_^

Ben yeni çıkan bölümü izlememiştim izliyimde bi yorum yapalım  :lol:

Farklı şeyler bana çok farklı geliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

favorim   

beni ilk üye olarak alırmısın  :D 

eklendiniz  :good-job-onion-head-emoticon:

Yeni bölüm geldi ve animeden soğudum resmen

Böle bir gidişat olamaz bence ne olp bitiyor anlamadım bir süre ne oluyoz dedim zmn atlamışlar araada geçen zmnı uyduramamışlar.Anime yi izlerken özet izler gibi olma hissini bir türlü atamıyorum.Bir bakıyorsunuz bir sürü anlamsız konuşma içindesiniz bir bakıyonuz bir olay var başı sonu yok :S Birde üstüne atlama yapınca  bu olaylar katlandı anlamsızlaştı iyice 

Ayrıca bu yarışmadan sonra bunlar 2 .sınf olmuycaklarmıydı Shibaya özel bir bölüm açılcaktı hani bloom weed dışında ben öle hatırlıyorum yazılarda  ama öle bir şey yoktu mikki bile hala weed di.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya sen özet izleyince böyle hissediyosun ya biz napalım. bana trailer gibi geliyor bölümler :D

Sende haklsın :D ama yapıcaksak doğru düzgün bir şey yap 24 bölüm yapmışlar animeyi iyi hoş ta 150 bölümlük konuyu vermeye çalışıyolar.İyiki 12 bölüm değilmiş o zmn vay halimize :D

acayip saçma oluyor 2 3 arc aktar biz de bir şey anlıyalım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAO da 5 volume'u 25 bölümde anlattılar. ama bizim ki sao gibi deil çok fazla bilgi ve karakter ve karakter açıklanması gereken bi sürü şey var. napalım bi babayiğit novel'ı türkçeye çevirmediği sürece bu şekilde çok mağdur olacak gibi. korkum milletin animeden soğuması.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.