Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei FC

Barış

Önerilen İletiler

SAO da 5 volume'u 25 bölümde anlattılar. ama bizim ki sao gibi deil çok fazla bilgi ve karakter ve karakter açıklanması gereken bi sürü şey var. napalım bi babayiğit novel'ı türkçeye çevirmediği sürece bu şekilde çok mağdur olacak gibi. korkum milletin animeden soğuması.

Ben soğudum bu bölümde mesala iyice geçen arc da da bir tatsuya nın savaştığı bölüm iyidi ztn diğer bölümler kuru anlamsız geldi açıkcası her yerden farklı bir şeyler çıkıyor açıklama 0 aniden bilimsel bir konuşma giriyor ne alaka diyosun novel okumadıkça animenin pek anlamı kalmıyor cidden animeyi  novelın traleri gibi bir şey yapmışlar sanırsam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

favorim   

beni ilk üye olarak alırmısın  :D 

eklendiniz  :good-job-onion-head-emoticon:

Ben soğudum bu bölümde mesala iyice geçen arc da da bir tatsuya nın savaştığı bölüm iyidi ztn diğer bölümler kuru anlamsız geldi açıkcası her yerden farklı bir şeyler çıkıyor açıklama 0 aniden bilimsel bir konuşma giriyor ne alaka diyosun novel okumadıkça animenin pek anlamı kalmıyor cidden animeyi  novelın traleri gibi bir şey yapmışlar sanırsam

şimdi izledim bitirdim bölümü. bu bölüm giriş bölümü çok şey bekleme. novel'da okuduğumda bende afallamıştım.yokohoma arc'ı resmen başlamış oldu. arada bi kaç şeyi atlamışlar örneğin 3. sınıflar yönetimden çekildiler. mayumi-mari-jumonji bunlar tez yarışmasından sonra mezun olacakları için yönetimden çekildiler ve başkan seçmek için oylama falan yapıldı. başkan nakajou oldu. marinin yerine disiplin komitesi başına kanon geldi. jumonji yerine de hattori geldi. bunları atlamışlar. ayrıca bi şey daha dikkatimi çekti. yönetmende iş yok. sahne değişimi o kadar keskin ki sanki atlaya atlaya gidiolarmış hissi veriyor. mesela bi anda cafedelerdi sonra bi anda eve geldiler. cafe sahnesi 10 saniye falan göründü. buralarda geçişleri biraz yumuşatırsın ki millet olaydan kopmasın. orda konuşulanları tam yansıtıyor olabilirler ama milletin kafayı allak bullak ediyorlar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi izledim bitirdim bölümü. bu bölüm giriş bölümü çok şey bekleme. novel'da okuduğumda bende afallamıştım.yokohoma arc'ı resmen başlamış oldu. arada bi kaç şeyi atlamışlar örneğin 3. sınıflar yönetimden çekildiler. mayumi-mari-jumonji bunlar tez yarışmasından sonra mezun olacakları için yönetimden çekildiler ve başkan seçmek için oylama falan yapıldı. başkan nakajou oldu. marinin yerine disiplin komitesi başına kanon geldi. jumonji yerine de hattori geldi. bunları atlamışlar. ayrıca bi şey daha dikkatimi çekti. yönetmende iş yok. sahne değişimi o kadar keskin ki sanki atlaya atlaya gidiolarmış hissi veriyor. mesela bi anda cafedelerdi sonra bi anda eve geldiler. cafe sahnesi 10 saniye falan göründü. buralarda geçişleri biraz yumuşatırsın ki millet olaydan kopmasın. orda konuşulanları tam yansıtıyor olabilirler ama milletin kafayı allak bullak ediyorlar. 

Atlanan çok şey var ya birde dediğin gibi tutarsız bir birinden kpuk kopuk gelen sahneler insanı sıkıyor kafasını yoruyor boşa bu nerden çıktı diye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.