Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei FC

Barış

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

favorim   

beni ilk üye olarak alırmısın  :D 

eklendiniz  :good-job-onion-head-emoticon:

Benide ekleyin :D

Birde şu flashback arc mangasını okurken aklıma iki şey takıldı

Tatsuya Annesinin verdiği tüm emirlere uyması acaba deneylerden mi kalma 

Birde miyuki yotsuba ismini kullanırken geçmiştete tatsuya shiba soyadını kullanıyor o zmn dan beri dışlanıyormu bu çocuk :D

Bende merak ettim biri bu soruyu cevaplaya bilirmi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu bölümü izleyen varmı ilk defa bir bölümde miyuki hiç yoktu hayret ettim ve op önceki sahne çok iyidi ya :D izleyen anlar olaylar başlıyor shiba bakalım napıcak

Bu sıralar ln okuyanlar yok piyasada durgunuz :D cevaplayanda yok o yüzden

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beni de ekler misinnn :D :D

Benide eklermisiniz?

eklendiniz :)

sorulan sorulara cevaben,

tatsuya annesinin her dediğini yapması dolaylı olarak yapılan deneyin sonucu. ama deney sonucunda annesine yada yotsubaya hizmet etmesini gerektirecek bir sonuç çıkmıyor. deney sonucu olarak abilik segisi dışında bütün güçlü hislerini kaybediyor tatsuya. annesinin her dediğini yapmasa miyukiden ayrı düşebilir o yüzden itaat ediyor diye düşünüyorum. yani sonuç olarak eğer miyuki isterse tatsuya ortada ne maya bırakır ne yotsuba bırakır nede japonya bırakır.

son bölümü daha izlemedim şimdi izlicem ama miyuki olmasa da olur bu serinin baş karakteri tatsuya. bundan sonra tatsuya show izlicez hazırlanın. okuldakiler sonunda tatsuyadaki cevheri görmeye başladılar yavaş yavaş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eklendiniz :)

sorulan sorulara cevaben,

tatsuya annesinin her dediğini yapması dolaylı olarak yapılan deneyin sonucu. ama deney sonucunda annesine yada yotsubaya hizmet etmesini gerektirecek bir sonuç çıkmıyor. deney sonucu olarak abilik segisi dışında bütün güçlü hislerini kaybediyor tatsuya. annesinin her dediğini yapmasa miyukiden ayrı düşebilir o yüzden itaat ediyor diye düşünüyorum. yani sonuç olarak eğer miyuki isterse tatsuya ortada ne maya bırakır ne yotsuba bırakır nede japonya bırakır.

son bölümü daha izlemedim şimdi izlicem ama miyuki olmasa da olur bu serinin baş karakteri tatsuya. bundan sonra tatsuya show izlicez hazırlanın. okuldakiler sonunda tatsuyadaki cevheri görmeye başladılar yavaş yavaş.

Peki 2 .soru soyadı meselesi doğduğndan beri shiba soyadınımı  kullanıyor bu emrah :D yazık  :D  teşekkürler cvp lar için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Demon Photo Master olarak yaz  benı :D

Edıt: cumartesı pazar atmaya baslarım resımlerı suanda ıstanbulda deılım o bılısayarda bı ton resım var :D eer tabı ekleyıp boyle yazarsan :D

rütbe tatsuyaya özel bi durumdu. aslında FC'yi o açmak istiyordu bürokrasiye takıldı o yüzden ona rütbe verdim. belki başka bi istisna daha yapabilirim ama bunu beleşe yapmam. biraz resim paylaş bakalım ondan sonra photo master rütbesini hak edip etmeyeceğine o zaman karar verelim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.