Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei FC

Barış

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

favorim   

beni ilk üye olarak alırmısın  :D 

eklendiniz  :good-job-onion-head-emoticon:

valla ben son bölümü beğendim :D gerçi tatsuyayla uğraşan kızın tipini biraz daha erika gibi yapsalardı fena olmazdı bu resmen mizuki gibi yapmışlar tipini. kitaptaki kız tsundereydi.

Yok ya ben beğenmedim bir de gittiler erikayı leo öküzüne yapmaları yokmu bitiyorum ya :D bölümde leo erika gözlüklü mikki eşleşmesi üstüne fazla durulmuş :D 

Aksiyon açısından her şeyi son bölüme kalıcak bu gidişle ondan da biraz sinir olmam ztn alıştık artık sahnelerin kopuk anlamsız olmasına :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok ya ben beğenmedim bir de gittiler erikayı leo öküzüne yapmaları yokmu bitiyorum ya :D bölümde leo erika gözlüklü mikki eşleşmesi üstüne fazla durulmuş :D

Aksiyon açısından her şeyi son bölüme kalıcak bu gidişle ondan da biraz sinir olmam ztn alıştık artık sahnelerin kopuk anlamsız olmasına :D

yokohomayı bu kadar az bölümde bitiremezler. imkansız. farklı farklı dövüşler var ki daha arc'ın nerdeyse başındalar. ya yarıda bitirecekler yada uzatıp 30-35 bölüme çıkaracaklar. her halükarda ben novel'ı okuyun derim. o arada geçiştirdikleri ecchi sahne aslında ayrıntılı bi şekilde anlatılıyor. erikanın üvey ablası leo'ya bi tane bilgisayar veriyor leo antrenman alanına gitmek isterken çocuğu erikanın duş aldığı yere gönderiyor kasıtlı olarak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yokohomayı bu kadar az bölümde bitiremezler. imkansız. farklı farklı dövüşler var ki daha arc'ın nerdeyse başındalar. ya yarıda bitirecekler yada uzatıp 30-35 bölüme çıkaracaklar. her halükarda ben novel'ı okuyun derim. o arada geçiştirdikleri ecchi sahne aslında ayrıntılı bi şekilde anlatılıyor. erikanın üvey ablası leo'ya bi tane bilgisayar veriyor leo antrenman alanına gitmek isterken çocuğu erikanın duş aldığı yere gönderiyor kasıtlı olarak.

Belliydi ztn böle bir şey olucağı ama bana kalırsa bu arcı bitiricekler burda ya ben beklerim bunlardan

Herkes olr ama şu ericayı leoya yedirmesin yazar ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eğer 26 bölümde bitirmeyi planlıyorlarsa yokohoma'yı tahminim 24 de başlar savaş. tez yarışması var. yarışma çok uzun sürmüyor ama. bi bölümde hallederler herhalde onu.

mahouka'nın romanı sword art online gibi değil. sword art online da sayfalar boyu bulunduğu ortamı anlatmaya harcıyor. 30 sayfalık yer 2 dklık animeyle anlatılır ama mahouka da sayfalar boyu teori konuşuyorlar ki bunu animeye yansıtmaya kalksan millet sıkılmaya başlar çünkü konuşma çok uzun yer kaplıyor. SAO'da ilk sezon 4.5 vol. anlattılar. mahouka da da nerdeyse aynı sayıda vol anlatmaya çalışıyorlar ve sonuç olarak çok fazla şeyi atlıyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eğer 26 bölümde bitirmeyi planlıyorlarsa yokohoma'yı tahminim 24 de başlar savaş. tez yarışması var. yarışma çok uzun sürmüyor ama. bi bölümde hallederler herhalde onu.

mahouka'nın romanı sword art online gibi değil. sword art online da sayfalar boyu bulunduğu ortamı anlatmaya harcıyor. 30 sayfalık yer 2 dklık animeyle anlatılır ama mahouka da sayfalar boyu teori konuşuyorlar ki bunu animeye yansıtmaya kalksan millet sıkılmaya başlar çünkü konuşma çok uzun yer kaplıyor. SAO'da ilk sezon 4.5 vol. anlattılar. mahouka da da nerdeyse aynı sayıda vol anlatmaya çalışıyorlar ve sonuç olarak çok fazla şeyi atlıyorlar.

Bir yandan iyi bir yandan kötü bir sonuç ortaya çıkıyor sıkılabiliriz ama bölede çok anlamsız geliyor bazı yerler 

Örneğin bu bölümde miki jumonjiye saldırıken ne cad kullandı ne de ruhları odamı flashback di şimdi aynı şey leo içinde geçerli o havluyu hiç bir alet kullanamdan sert bir cisim haline getirdi

Atladıkları yerleri iyi seçmeleri lazımdı bence yada senaristlerin uyarlarken özetlemesi lazımdı seriyi sadeleştirme işini düzgün yapamamışlar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.