Jump to content

Luffy sizce kimle evlensin ?

Animeci_çocuk

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

valla bence honcock la evlensin taş gibi kadın bide velet luffy ye aşık ama bence hancock iyi seçim nami çok ince robinin göğüsler iyi ama burnu bi garip

Luffy Hancockla asla evlenmez bunu Oda-Sensei Kısaca 2 yıllık time-skipden sonra belirtti luffy'nin ağzından :=)  Hancock'da bartolomeo gibi bir karakter ama aralarındaki fark Hancock Aşık Ve Oda Onun

• 1 ay sonra...
Misafir RoseOfHeaveN
Nami kimle evlenir diye düşünsem kimseyle evlenmez bence :D Zoro ile Robin çift olsalar süper olur ^_^ Hancok'un olduğu bölümlerine gelmedim ama resimlerini gördüm Luffy'le evlensinler derim ama yaş farkı var aralarında -_- :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konuya bak ya shoenen özeliği bu arkadaş evlenme gibi olaylar olmaz shoenen serilerde kız ve erkek asla birlikte olmaz shoenen'in ana unsuru bu zaten konu açılacaksa öyle birşey olsa ne anlamı kaldı

ayrıca luffy gayet herşeyin farkında maceraperest bir tip öyleleri pek aşk gibi boş şeylerin peşinde koşmazlar. Konuyu gördüğümde şoka girdim hadi shoenen özeliğini bilmiyoruz diyelim luffy bu one piece 5 milyon bölümde olsa aşk mevzusu geçmez

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Ya konu cidden çok komik ama :D Ben Hancock derim ama Luffy gibi birinin aşkla işi zor. Ve Şu Zoro x Tashigi yakıştırmasından hiç hoşlanmıyorum. Animeyi daha iyi izleyenler olursa Zoro'nun Robinle daha yakın olduğunu fark ederdi bence. (Sadece tayfa arkadaşı olduğu için değil)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.