Jump to content

Luffy sizce kimle evlensin ?

Animeci_çocuk

Önerilen İletiler

Luffy istediği kadar odun olsun Luffy gibi şöhretli birini havada kaparlar. Ki zaten çoğu arcta en az bir kadın hayran bırakıyor kendine o yüzden mutlaka olur biri.

Nami denilmesinin sebebi Nami'yle ilk görüşte aralarında bağ oluştu Luffy Nami'yi istedi direk hırsız olup olmadığını umursamaksızın Nami'yi beğendi peşine gitti durumunu bile öğrenmeden kurtarıp rotacısı yaptı. Nami'yle aralarında ki bağ diğer kadınlara oranla ok daha özel. Olmayacak diye bir şey yok en oluru Nami ama bana kalsa Nami Sanji istiyordum ben başlarda tabi şimdi fark etmez ama, Nami Zoro diyenleri anlamıyorum Zoro Robin gerçeği var onlar daha uyumlu çünkü yaş farkına rağmen. Tayfa arasında bir şey olmayacaksa illa her adadan bir tayfa üyesine aşık getirecekmiş Oda. Eğer öyle olursa Luffy'nin ki Hancock Sanji'nin Violet. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

valla bence honcock la evlensin taş gibi kadın bide velet luffy ye aşık ama bence hancock iyi seçim nami çok ince robinin göğüsler iyi ama burnu bi garip

Luffy Hancockla asla evlenmez bunu Oda-Sensei Kısaca 2 yıllık time-skipden sonra belirtti luffy'nin ağzından :=)  Hancock'da bartolomeo gibi bir karakter ama aralarındaki fark Hancock Aşık Ve Oda Onun

• 3 hafta sonra...
  • 2 sene sonra...
  • 4 ay sonra...
xloqe, 29.06.2017 - 15:31 yazdı:

Luffy evlenecek ise bununla evlensin hem premses hem ilk dostlarından birisi. ViVi

9706760e88bd71246bb096a04290d72b.jpg

Katılıyorum diyebilirim. lakin ViVi ile aralarında ki durum arkadaşlık kadar yakın. Ama yine de amazon kraliçesi kadar luffye düşen yok havada kapabilir gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.