Jump to content

Amatörce yaptığım çizimler (Yeni)

Gardenya

Önerilen İletiler

Bakuman'ı izledikten sonra bana bir aydınlanma geldi. Neden olmasın dedim kendi kendime. Zaten kendimce karakalem yapıyordum manga çizmek daha zor olamaz diye düşündüm. Sonra "Yeni Başlayanlar İçin Manga" adında bir kitap buldum ve öncelikle yüz çizmeye başladım.Kardeşim benden ısrarla ona özel bir şey yapmamı istedi. Ama manga çizmek düşündüğüm kadar kolay değilmiş. Ordan burdan bakarak bir şeyler karaladım. Umarım beğenirsiniz. Lütfen görüşlerinizi paylaşın. Yorumlarınız benim için önemli. :) 

10347718_1483632375208339_87963397051386

Bi Naruto da ben çizeyim dedim  :)

726o2Y.jpg

Bu aralar Berserk okuyorum. Onu bu kadar sürükleyici yapan gerçekçi çizimleri mi yoksa kurgusu mu acaba diye düşündüm. Çizmeye başlayınca fark ettim benim için çizgileriymiş sürükleyici olan. Savaş konulu bir manga çizmek istiyordum önceden de. Ama Berserk'i okuyunca kafamda bişiler netleşti. Yavaş yavaş karekterleri çizmeye ve alışmaya başlıyayım dedim ve ana karakterimi çizdim. Umarım beğenirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum :)

IMG_7739_zps32c31630.jpg

IMG_7765_zps460721b3.jpg

Anatomi ve perspektifte hala eksiklerim var. Ama perspektifi öğrenmek için aradığım kaynağı bir türlü bulamadım.

IMG_7763_zpse6c47e9c.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bakuman'ı izledikten sonra bana bir aydınlanma geldi. Neden olmasın dedim kendi kendime. Zaten kendimce karakalem yapıyordum manga çizmek daha zor olamaz diye düşündüm. Sonra "Yeni Başlayanlar İçin Ma

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.