Jump to content

Gerçek Kedi Kız :D

kennet

Önerilen İletiler

Note : Animelerdeki Kadar güzel olmasada idareli kulanın :D

Normalda Konu açmam ama Kedi işin içine girince :) kedi severler için açayım dedim :D

Çinde Yaşanana Gerçek olay :)

Kedi Kız Gerçek oldu :)  Asianın Kedi Fantezisinin sonu böyle oldu diğe bilirim .)

Çin'de yaşayan küçük kız görüntüsüyle görenleri şaşkına çeviriyor. Çin'in Changshan bölgesinde, Luzhou şehri yakınlarında yaşayan Zhao Xinrui, görüntüsüyle görenleri şaşırtıyor.

kedi_kz_1_1.jpg

6 yaşındaki kızın vücudunda, özellikle sırt kısmında, kedi tüyüne ve desenlerine benzer ince tüyler çıkıyor.

kedi_kz_2_1.jpg

Note : Konu Alıntıdır.

Kaynak : http://www.kemalistgazete.com/kedi-kiz-gercek-oldu-p1-aid,1791.html#galeri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchi king kedi kız paylaşınca gene ecchi,demiştim asjdkdkdd Muhtemelen bunun altından deri kanseri çıkar... Tuylerin altı fark ettiniz mi bilmem ama ben.... Yani kızın vücudunun yarısında ben var. Bu

miyavlıyo mu acaba :D

Kedi kız olayı eğer benim teorimle açıklanıyorsa bir suru etken var. En büyük şey genetik sebepler. Bir de izole yani dışardan bir millet ile evlenmeyen toplumlarda sık görülür. Ama halk arasında şey

• Forum Admin

Ecchi king kedi kız paylaşınca gene ecchi,demiştim asjdkdkdd

Muhtemelen bunun altından deri kanseri çıkar... Tuylerin altı fark ettiniz mi bilmem ama ben.... Yani kızın vücudunun yarısında ben var. Buna tıpta mayo nevus denir. Bu kız deri kanserinden hayatını kaybedecek yani çok da ilginç bir şey değil :( :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ecchi king kedi kız paylaşınca gene ecchi,demiştim asjdkdkdd

Muhtemelen bunun altından deri kanseri çıkar... Tuylerin altı fark ettiniz mi bilmem ama ben.... Yani kızın vücudunun yarısında ben var. Buna tıpta mayo nevus denir. Bu kız deri kanserinden hayatını kaybedecek yani çok da ilginç bir şey değil :( :(

Konunu tamamını paylaşmadım ama konuda şuda yazıodu Hastalığın ne olduğu bulunamadı :)

Edit : Onlar ben değil tüy :)

Edit 2 :  Animecilerin kedi fantezileri olduğunu bildiğimden gördüğüm gibi paylaştım :D

Ecchi Paylaşım belki ilerde buradada yaparım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.