Jump to content

TÜRKAN!ME E-Dergi Ağustos 2014


MastaAssu

Recommended Posts

 Merhaba arkadaşlar ^^ Dergimiz bu sayı biraz geç çıktı üzgünüz :) Fakat son anda bilgisayarımın bozulması gibi nedenlerden dolayı derginin çoğu kısmı son anda yapıldı, sizlere de hemen sunmak istediğimiz için biraz hızlı yapmak zorunda kaldık :) 
 

 Editör yazısının altındaki şiir Ashriel adlı yazarımıza aittir *o* Eklemeyi unutmuşuz :) İstek&Önerilerinizi bekliyoruz..

 

ANİME TANITIMLARI "Hiwatari Kai" NİCKLİ YAZAR TARAFINDAN YAZILMAMIŞTIR. EN KISA SÜREDE GERÇEK YAZARLAR BURAYA EKLENECEKTİR.

ÖZÜR DİLERİZ..

 

Keyifli Okumalar!! 

 

Buradan ulaşabilirsiniz :)< :)> :)

Link to post
Share on other sites

  • Replies 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhaba arkadaşlar ^^ Dergimiz bu sayı biraz geç çıktı üzgünüz :) Fakat son anda bilgisayarımın bozulması gibi nedenlerden dolayı derginin çoğu kısmı son anda yapıldı, sizlere de hemen sunmak istediği

Noblesse manga bile degil manhwa, ikisi ayrı şeyler ve animesi yok :D     Bu seri çok romantik olmuş , Ao Haru Ride, Hirunaka falan :D Ama Major serisini gördügüme şahsen sevindim :D

Webtoon/Tanıtım şeklinde eklenmiş dikkat ederseniz ^^

Gayet başarılı devam ediyorsunuz, Tebrikler!!  :) Anime Tanıtımları çok hoştu. Ao haru ride özellikle ^^ Bayaca bilgileniyoruz her konuda; cosplayer röportajı fena halde ilgimi çekti :) Manga-Çizim akademisi de oldukça yararlı, çizimle uğraşmak isteyen arkadaşlara güzel bir kapı oldu. Emeğinize sağlık, yeni Sayıları beklemekteyim..  :)

Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.