Jump to content

Yowamushi Pedal Filminin Detayları


Skadi

Recommended Posts

Yowamushi Pedal Filminin Detayları Açıklandı

 

yowamushi-pedal.jpg

Okulda bir anime kulübü kurmak için çabalarken kendini bisikletlerin büyüsüne kaptıran Onoda Sakamichi ve arkadaşlarının serüvenlerini anlatan Yowamushi Pedal’e ilk sezon sonrası bir de film geleceği haberini sizlerle paylaşmıştık. Akita Shoten’e ait Weekly Shōnen Champion dergisi ise Toho Cinemas’ın sonbaharda çıkacak filmler arasına adını yazmasıyla gündeme gelen film haberini geçtiğimiz günlerde doğruladı.

yowamushi-pedal.jpg

Yapılan resmi açıklamanın ardından film ile ilgili merakla beklenen detaylara da dergide yer verildi. Yowamushi Pedal: Re:RIDE ismi taşıyacak filmin ne yazık ki Souhoku Lisesi bisiklet kulübünün yeni bir macerasını konu edinmeyeceği, 38 bölümden oluşan ilk sezonun derlemesinden meydana geleceği ve 19 Eylül- 2 Ekim tarihleri arasında sinemalarda gösterileceği belirtildi.

Weekly Shōnen Champion, serinin ekimde çıkacak ikinci sezonu için de bilgilendirme yapmayı ihmal etmedi. Buna göre yeni sezon Yowamushi Pedal: Grande Road adıyla izleyicilerle buluşacak ve ilk sezonda yer alan isimleri aynı kadroda bir araya getirecek.

 

 

Kaynak:AnimeFantastica

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.