Jump to content

Prison School Animeye Uyarlanıyor


free word

Recommended Posts

Ödüllü Seinen Prison School Animeye Uyarlanıyor

prison-school.jpg

yeni animelere ve devam serilerine dair haberlerin sık sık duyulduğu şu dönemde animeye uyarlanacak mangaların arasına bir yenisi daha eklendi. Akira Hiramoto’ya ait komedi ile ecchinin harmanlanmış olduğu seinen manga Prison School (Kangoku Gakuen), animesi ile takipçilerini sevindireceği duyuruldu.

prison-school.jpg

Mayıs ayında gerçekleşen Kodansha’nın 37. Yıllık Manga Ödülleri’nde En İyi Genel Manga ödülüne layık görülen Prison School, 1000 öğrencisiyle saygın bir kız lisesine ilk kez erkek öğrenci kabulü yapılmasının ardından gerçekleşen olayları konu ediniyor. Okulda kendi haremlerini oluşturabilecekleri rüya gibi bir hayata adım attıklarına inanan beş yeni erkek öğrenci yanıldıklarını çok geç olmadan anlıyor ancak okuldan çok hapishaneye benzeyen bu yerde başlarına gelecekler için de ellerinden bir şey gelmiyor ve tuhaf olaylar birbirini kovalıyor.

Prison School takipçileri anime haberine hem sevinip hem de şaşırırken; manganın iyi bir stüdyoya emanet edilmesini diliyorlar. Siz bu seinen serinin animeye uyarlanması konusunda ne düşünüyorsunuz?

kaynak:animefantastica

Link to post
Share on other sites

  • Replies 24
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

konusu ilginç geldi keşke ecchi olmasaydı :D 

Ödüllü Seinen Prison School Animeye Uyarlanıyor yeni animelere ve devam serilerine dair haberlerin sık sık duyulduğu şu dönemde animeye uyarlanacak mangaların arasına bir yenisi daha eklendi. Akira

Ecchi - Komedi - Seinen  

Nedense farklı bir mangaymış gibi yorum yapmışım düzenleyeyim :( Bolca ecchi şakalarının (klasikler) , garip karşılaşmaların, amansız durumların olduğu bir seri. Animeye nasıl adapte edecekler çok merak ediyorum doğrusu.

Link to post
Share on other sites

Okudugum nadir ecchi mangalardan, ama çok hoşuma gidiyor, neyse animesi çıksa da biran önce izlesek  <_< 

Ayrıca  bu aralar nedense okudugum tüm mangalar anime oluyor, ama en çok istedigim mangalara bişey yok. Neyse bekliyorum :D

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.